Ewa Farna

8,3
244 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ewa Farna

Ewa i jej antyfani

użytkownik usunięty

Ostatnio jak mi się nudziło to postanowiłam sprawdzić czy Ewa Farna ma jakiś antyfanów (żeby nie było nic do niej nie mam) zresztą nie tylko u niej sprawdzałam. To co znalazłam było trochę dziwne i śmieszne (bardziej śmieszne), znalazłam bloga na którym fani Justina Biebera i Seleny Gomez mieszali ją z gównem że tak się wyrażę. Dobra nie mam nic do Bibera ale czy porównywanie go do Ewy że ona nic nie potrafi a on jest super utalentowany i "prawdziwy" a Ewa fałszywa podróbka to nie jest lekka przesada???

to jest totalna przesada. wręcz ja bym to przekręcił w odwrotną stronę, dla mnie ona jest genialna.. a cóż, tamtej dójki nie słucham.

Ewa Farna ma super silny głos i w ogóle,a On to ...........................

kakaxD

nie będę jej obrażać po to nie grzeczne ale ja jej nie lubie kradnie piosenki hiszpańskich wokalistów posłuchajcie "maite perroni tu falso amor" i "ewa farna tam gdzie nie ma już dróg"

Roberta_Pardo2000

a przed ta dziewczyna śpiewał to jeszcze zespół Jeans ( ta dziewczyna zrobiła cover tej piosenki wiec to niej jej kradli jak już...), a prawa do wykorzystania melodii i piosenki zawsze można odkupić, taka sama zasada co z coverami. ;) i po co tu kogokolwiek oskarżać bezpodstawnie jak sie nie wie co i jak, równie dobrze można by powiedzieć że ukradła piosenkę Urszuli " dmuchawce latawce wiatr", a przecież tak nie jest

Roberta_Pardo2000

Ona niczego nie kradnie. W starszych piosenkach wykorzystywała piosenki innych artystów ale robiła to za ich zgodą. Nowsze piosenki są w 99,9% Jej. Do niektórych nawet sama pisze muzykę i słowa. Jej piosenki też są wykorzystywane przez innych ale tego to już nikt nie widzi. Więc najpierw wszystko dokładnie sprawdźcie a dopiero potem piszcie. Pozdrawiam :)

Roberta_Pardo2000

Słyszałaś o czymś takim jak cover?

Hahahahahahaha. Bieber utalentowany i prawdziwy. Haha. Ja nie mogę. Żal mi cie.

Anaissa

mi zal ciebie, ze nie umiesz czytac lub umiesz, tylko nie rozumiesz co czytasz ;]

Są po jednych pieniądzach choć Bieber ma ich więcej...
Ewa wcale nie jest fajna, głos ma przeciętny (nie piszę, że zły co podkreślam), a jej zachowanie na koncertach czy w wywiadach jest nużące. Samozwańcza rockmenka bez niczego ciekawego do zaoferowania, ot moja opinia...

użytkownik usunięty
HeatherSweet

Gdzie Bieber czy nawet Selena (mimo urody) do Farny.

Biebera to nienawidzę. Chciałbym, żeby ktoś mu zrobił psikus, opił ubrał w trykot Wisły, i podrzucił bojówkom Cracovii albo na odwrót - jednym słowem, żeby został unicestwiony bo strasznie mnie wkurza ten mały lalusiowaty pedryl

Farna jest spoko, choć nie słucham jej piosenek - w ogóle nie słucham wokalistek, tylko wokalistów + męskie zespoły bo baby śpiewają smuty !!!

Fanów Biebera nie można nazwać normalnymi ludźmi, więc i ich zdania nie należy brać pod uwagę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones