Ewa Farna

8,3
244 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ewa Farna

Ewunia Ma Najlepszy Głos Na Całym Świecie Piosenki Ewuni Są zajebiste

Speed507

HaHaHa! ;p To było śmieszne...Jesteś chłopakiem czy homo?Widac ze prawdziwej muzyki to ty nie sluchalas(-les). Posluchaj prawdziwego rocka,to zmienisz zdanie. Albo hip-hopa. Tylko nie Jay Sean,ale np.Black Eyed Peas.

pola1212

pola1212 -Nie ma się z czego śmiać Ewa jest dobra ma niezły głos chociaż wolę zespoły typu Perfect to i tak uważam że Ewa jest dobra. A hip-hop to dla mnie nie jest śpiew tylko mówienie recytacja to wogule nie powinno się nazywać muzyką tylko recytacją murzyńską i taka jest prawda kiedyś murzynów biali łapali w klatki a teraz 'śpiewają ' piosenki a raczej recytują swoje smutne przestępcze dzieciństwo i ludzie tego słuchają żałosne.

Byakuya

Napiszę krótko - od kiedy pamiętam słucham rocka, takie kapele jak Guns N' Roses, Metallica, Black Sabbath i wiele innych, to dla mnie klasyki, ale nie o tym w tym temacie. Każdy wie, że dzisiejsze czasy dla muzyki nie są łagodnie powiedziane najlepsze więc muzyka Ewy jest naprawdę dobra - ostre, wpadające w ucho brzmienie jak na polskie granie, to jest to! Poza tym wnioskując z wywiadów Ewka jest bardzo sympatyczną, naturalną, nie zniszczoną przez media, mającą swój rozum dziewczyną i za to mam do niej szacunek.

pola1212

popieram Farna to nawet nie jest ładna a jej piosenki....żal

Anna_440

Żalem to ty jesteś i ta meksykanka z brazylijskiej telenoweli co masz w awatarze.

Speed507

Ewa ma ciekawy,mocny głos. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones