Ewa Kasprzyk

Ewa Jadwiga Kasprzyk

7,1
18 318 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ewa Kasprzyk

ewa kaspzryk jako Wolańska okropnie mnie wkurzałą! wredna, nerwowa...nie dała sie lubić! i ja ją znienawidziłam!

moniczka_28

Nie znienawidziłaś jej tylko postać którą grała (a zagrała dobrze) ... na tym polega aktorstwo. taką dostała rolę i tak zagrał miała być wkurzająca, wredna i taka była.

matek0102

nieźle to ujałeś!

moniczka_28

wszystko da się wytłumaczyć ;)

moniczka_28

dziwna jesteś :? nie odróżniasz rzeczywistości od fikcji ? :/ A tak poza tym to ja ją akurat tylko przez tą rolę lubię.

Ines82

po prostu była tak przekonująca ze wzięlam ją na serio!

moniczka_28

Dziwi mnie twoja wypowiedź, ale to jest twoja sprawa kogo lubisz a kogo nie.
Ja natomiast uwielbiam Ewę za rolę w Komedii małżeńskiej bądź właśnie wspomniany kogel mogel;)

użytkownik usunięty
moniczka_28

Taka jej rola była w tym filmie i zagrała ją genialnie! Mnie wręcz rozbawia w tym filmie do łez! Pani Ewa jest świetną aktorką i ta rola naprawdę jej znakomicie wyszła! Nie sądziłam, że jej wątek w tym filmie może kogokolwiek denerwować... Chyba nie rozumiesz przekazu tego filmu.. Ani trochę ;)

Basia Wolańska dawała czadu w tym filmie! ;D Moim zdaniem to głównie dzięki niej ten serial stał się wręcz nieśmiertelny.

"Ladacznico, ty zdziro!!!"

GeamNicke

stfu, serial - w sensie film xd

GeamNicke

zgadzam się :-)))

GeamNicke

dokładnie :):)

moniczka_28

bo to świetna aktorka , która rewelacyjnie weszła w rolę.

maciekb80

Uwielbiam docentową Wolańską:) To jak się malowała jadąc maluchem:) albo te jej dialogi z docentem Wolańskim no i moje ulubione... "Marian, tu jest jakby luksusowo...:) Znakomita rola Pani Ewo

minioszek

Ja też ją uwielbiam w tej roli. Jest po prostu niesamowita:) Mój ulubiony tekst "Marian, no zrób coś!.." i reszta dialogów też świetna:)

Roksolana_13

ja jej nie lubię za rolę Wolańskiej ale Wolańską zagrała kapitalnie że Oskara powinna dostać

moniczka_28

Ona jest taka w życiu osobistym to są informacje z grona jej znajomych ....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones