Ewa Sałacka

6,9
1 700 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ewa Sałacka

Grałam epizodzik w filmie z jej udziałem i w garderobie chwilkę z nią rozmawiałam. Bardzo miło mi się z nią rozmawiało, szkoda, że już jej nie ma :(

cameron88

Wiesz co, oglądałem prawie wszystkie filmy z jej udziałem. Jak się nazywasz i jaką rolę grałaś? Może sobie Ciebie przypomnę? ;) A apropos Pani Ewy, oglądałem dzisiaj rano Na dobre i na złe z jej udziałem. Bardzo przykro mi było kiedy rozmawiała z Darią Trafankowską (siostrą Danusią), która też już nie żyje. Jako ciekawostkę powiem, że coraz częściej umierają aktorki grające siostry szpitalne... Smutne...

Gaspar_van_Clocken

Również oglądałam ten odcinek...Oglądało się go tak...ze smutkiem, choć sytuacje dotyczące bohaterów były całkiem zabawne...
Szkoda, naprawdę szkoda i Ewy, i Darii...
Dobrze, że puszczają tare odcinki, można sobie powspominać...

Lady_McBeth

Powtarzam : grałam tylko malutki epizodzik więc w starringu mojego nazwiska nie znajdziesz ;-) "Grałam" w filmie "Odlotowe Wakacje" . Denny filmik ale malutką przygodę z filmem miałam i muszę przyznać,że bycie aktorem to trudna sprawa. Trzeba być cierpliwym i znoszącym różne sytuacje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones