Ewa Stankiewicz

3,6
138 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Ewa Stankiewicz

Nie zgadzam się zeby w telewizji publicznej na którą miedzy innymi ja łoże pieniadze pokazywano takie paszkwile jak Solidarni 2010. Nie trzeba było długo czekać na takie reakcje. A niby miała się dokonać jakaś zmiana w tym narodzie. To jest niemożliwe dopóki dopóty tacy ludzie jak Stankiewicz czy Pospieszalski którego stronniczość jest tak uderzajaca beda serwowac ludziom swoje chore poglądy. To skandal,że telewizja publiczna pokazała coś takiego.

CheeseBurger

A czy nie było skandalem opluwanie i oczernianie przez stacje komercyjne naszego tragicznie zmarłego prezydenta?Po czym obłuda aż się wylewała z ekranu tychże "opiniotwórczych" stacji. Przestań płacić abonament a za te pieniądze wykup sobie pakiet telewizji TVN, tam na pewno znajdziesz coś dla siebie. I nie mów mi o chorych poglądach, bo obrażasz ludzi którzy podzielają opinie redaktorów Stankiewicz i Pospieszalskiego a takich wbrew twoim przypuszczeniom jest cała masa. Skandalem to można ewentualnie nazwać Twoją wypowiedź.

Dzida_86

banda moherów jedynie popiera poglądy pospieszalskiego i daje sie manipulować. takim samym skandalem jest opluwanie urzędującego w tym momencie Komorowskiego, który wg prawa jest obecnie prezydentem i także jemu należy się szacunek. na szczęscie już niedługo tvp będzie w rękach tych miernot z Pisu. Już nie mogę się doczekać aż nowa ustawa wejdzie w życie i przetrzebi te złogi pisowskie z telewizji. i na pewno nowy prezydent Komorowski, który zacznie na dobre urzędować po 20 czerwca nie zawetuje tej ustawy.

użytkownik usunięty
dmatwiejczyk

A gdzież to opluwają Komorowskiego??? I wg prawa Komorowski nie jest prezydentem, pełni tylko tymczasowo jego obowiązki, to tak gwoli ścisłości.

Ale oni tego nie rozumieją. Co ich to obchodzi w jaki sposób ktoś się dopycha do władzy. Mnie chcą uczyć moralności, a sami nie widzą co robią.

Pięć lat charchania na śp. Kaczyńskiego w przeróżnych mediach było ok. Jeden film, w którym przedstawiono ludzi bez ogródek mówiących to co myśli jakaś część społeczeństwa to dla nich skandal.

A żyły im wyłażą na czołach z tego powodu, że ktoś publicznie pokazał, że śp. Prezydenta i PiS-u zwolennikami nie są tylko te ich siedemdziesięcioletnie babcie, potocznie nazywane przez nich 'moherami'. I choć wiedzą, że prawda jest inna niż myśleli (spore uogólnienie, bo czym innym jest myślenie, od wpychania do głów opinii wątpliwych autorytetów), to cały czas mnie, między innymi, od mohera wyzywają hehe. Niedpouszczalne ;)

Dzida_86

Po pierwsze nie Ty bedziesz mi mowic co jest skandalem a co nie. Zreszta sprawa tego filmu juz zajmuja sie odpowiednie organy. Po drugie Pani Stankiewicz i pan Pospieszalski nie są dla mnie dziennikarzami,bo tych powinien cechowac obiektywizm a jak jest każdy widzi-patrz program Warto rozmawiac tylko ludzmi wyrazajacymi swoje poglady przy pomocy telewizji. Abonament place,bo telewizja publiczna to nie tylko tvp1 i tvp2,gdzie pan Pospieszalski daje upust swojej nienawisci do innych przekonan a np.tvp kultura,ktora jest najlepsza stacja telewizyjna. Nie przypominam sobie żeby ktos opluwał prezydenta-po prostu mówiono jak było-nie jest przecież kłamstwem,że miał częste wpadki,utrudniał pracę rządu,obrażał dziennikarzy-patrz małpa w czerwonym do Ingi Rosińskiej czy ,,pani jest na mojej krótkiej liście'' do Moniki Olejnik.

CheeseBurger

na całe szczęście pani Stankiewicz i Pospieszalski długo nie zagrzeją miejsca w TVP, po wakacjach telewizja powinna wrócić do normy i wywalić takich jednostronnych nieobiektywnych propagandzistów. Powinni się cieszyć, że dzięki tym swoim filmowym gniotom i przekonaniom przynajmniej mają zapewnione posadki w TV Trwam - tam mogą sobie kręcić bzdur ile wlezie. Proponuje nakręcenie dokumentu o beatyfikacji Lecha Kaczyńskiego - na pewno znajdą rzesze ludzi, którzy im ze łzami w oczach będą rozprawiać jakież to cuda i świętości dokonywał śp prezydent

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Dzida_86

zakrywaj usta jak piszesz, bo aż się cały zapluleś. do zobaczenia na tym forum 20 czerwca, kiedy po pisie i jarku słuch zaginie. "Poparancy" "Tusk Vision Network" - musisz byc czytelnikiem antka emigranta, naszego dziennika i słuchaczem radia maryja, to typowe słownictwo.

użytkownik usunięty
CheeseBurger

no tak, telewizja publiczna może pokazywać tylko jedna, słuszną linię światopoglądową :))

wlasnie pokazuje - pisowską, a powinna byc obiektywna - dlaczego w filmie Solidarni 2010 (juz sam tytul jest naduzyciem - porownuje tytch stojących w kolejce do sierpnia 80) nie ma głosów ludzi,którzy przyszli z szacunku, a nie dlatego ze zgadzali sie poglądami. Napewno było mnóstwo krytyków Kaczynskiego, ale TVP ich ocenzurowała

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Dzida_86

nie interesuje mnie członkostwo w żadnej partii, ale pisanie, że wszyscy, którzy nie są z pisem są czerwonymi, komunistycznymi świniami to polityka rodem z przedszkola. do zobaczenia po 20 czerwca, przedszkolaku - chociaż pewnie głupio ci bedzie się tu pojawić - pewnie bedziesz szykował zamach stanu bo uznacie, ze wybory były sfałszowane

dmatwiejczyk

RADA ETYKI MEDIÓW WYDAŁA STANOWISKO: "Jan Pospieszalski relacjonując w dniach żałoby wydarzenia przed Pałacem Prezydenckim naruszył zasady obiektywizmu, szacunku i tolerancji - orzekła Rada Etyki Mediów.
- Rada Etyki Mediów podziela oburzenie wielu widzów, którzy je sygnalizowali, sposobem relacjonowania przez Jana Pospieszalskiego w TVP1 przeżyć ludzi przychodzących w dniach żałoby pod Pałac Prezydencki - napisała REM w przekazanym stanowisku"

CheeseBurger

HAhahhahah.
Co za poj.eb^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones