Ewa Szykulska

7,6
11 196 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ewa Szykulska
arek_krotoszyn

Vabank, Seksmisja, Hydrozagadka, Kariera Nikodema Dyzmy, 13 posterunek, Lokatorzy. Jestem zawiedziona że Machulski 2 razy obsadził Szykulską przecież to super aktorka, uwielbiam ją za urodę , za to że wystąpiła w teledysku Skaldów ,, Prześliczna wiolonczelistka " i że jest świetną aktorką, oraz że nie jest celebrytką i nie gwiazdorzy, oraz za to że jest naturalna bez żadnych operacji plastycznych i za tą chrypkę.

kinomanka_13

Ten jej głos też uwielbiam!

arek_krotoszyn

Jej głos jak przepity, ale jakże charakterystyczny. Ciężko ją po głosie pomylić z kimś innym :)

slawek80_2

Głos ma genialny, uwielbiam jak mówi

arek_krotoszyn

Wyłamię i napiszę rola Kolibowej z dramatu Zmowa Janusza Petelskiego, genialna rola dramatyczna, matki, która w jedną noc straciła dwójkę dzieci, zięcia i wnuka będącego w łonie swojej matki, wstrząsający film i emocjonalna rola.

monisia54315

Zmowa - świetny film!!!! I na faktach

arek_krotoszyn

przesliczna wiolonczelistka :)

sbb19

O, potwierdzam:)

arek_krotoszyn

Hydrozagadka:)

arek_krotoszyn

Pan Samochodzik i Templariusze

krzybar34

Pani Karen boska była...:)

arek_krotoszyn

Pan Samochodzik i Templariusze !!!

pcsik

Karen była piękna, prawda

arek_krotoszyn

Zdecydowanie na zawsze pozostanie Panną Karen z Samochodzika i Templariuszy. Mam nadzieję, że twórcy tej nowej wesji, dali Pani Ewie jakąś, choćby małą rolę. To byłoby super połączenie. Taki hołd dla kultowego serialu Pana Drapelli.

Flashlight_Beam

Tak powinno być. Często za granicą tak robią i jest to bardzo fajne. Jakąś mamę lub babcię spokojnie mogłaby zagrać

arek_krotoszyn

Myślę, że idealną rolą byłaby gosposia księdza. W książce to mega pozytywna i zabawna postać. Zresztą w serialu Drapelli również. Ja bym w ogóle dał każdemu z tamtegp serialu jakieś choćby małe role. Rzeczywiście w Hollywood to w zasadzie norma. Pytanie, jak to będzie w Polsce?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones