Ewan StewartI

Andrew Ewan Stewart

7,6
892 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ewan Stewart

zajełajnie wyszedł pan jako pierwszy oficer>>>xD

Niepokonana0

No wiadomo,wreszcie ktoś się udziela. Wyszedł też świetnie w "Na zachodzie bez zmian". Pozdrawiam

Monika_16

Cóż... w Titanicu był cudowny (w końcu grał Murdocha <3)
Natomiast co do innych filmów z jego udziałem - prawdę powiedziawszy nawet ich nie widziałam... ale w Titanicu był tak cudowny, że nie sposób wyrazić tego słowami(wiem powtarzam się :P)

nananatralalala

masz racie w titanicu był cudowny ja też nie oglądałam innych filmów z
nim codzienie ogłądam ,,Titanica'' scenki gdzie on gra... pozdrawiam..

Monika_16

Aa jeszcze coś swoją drogą zawsze bardzo mnie ciekawiło co Ewan Stewart uważa na temat Williama Murdocha no Postaci, którą grał przecież w Titanicu więc może coś się kiedyś publicznie wypowiadał... jest szansa? Monika wiesz coś może? xD

nananatralalala

morze się wypowiadał ale nie jestem pewna

Monika_16

Rozmawiałam z jednym mężczyzną,przez e-maile,że dostał osobiście od niego autograf w teatrze Narodowym w Anglii i z nim rozmawiał. Ewan miał dużą wiedzę na temat Murdocha, i jest zafascynowany tą osobą. Pozdrawiam ...też się przyznam, że dla mnie Ewan jest wspaniały =]

Monika_16

To skoro Ewan docenia Murdocha to tym bardziej go lubię jako aktora i ogólnie heh ;)
I chyba nikt nie zagrałby lepiej tej roli niż on... nawet jest podobny co widać np na tym filmiku:
http://pl.youtube.com/watch?v=A48PKyoiv-Y
swoją drogą piękny to filmik ;)

nananatralalala

Wiem, widziałam ten filmik z kilka razy, faktycznie podobny. Może komuś osobisty e-mail Ewana ?

Monika_16

Heh ja go widziałam już ze 150 razy bo mi się spodobał mam go w ulubionych i ciągle oglądam(taki odchył :P)
Tylko nie mów, że masz osobisty e-mail Ewana przecież gdyby takowy był znany to biedny człowiek został by zadręczony xD
chyba, że masz? :D

Monika_16

ja też bym chciała znim pogadać .. pozdro

Niepokonana0

W sumie pisze z trzema moimi ulubionymi aktorami :Igor Jijikine, Brandon Carroll i Ewan Stewart szukam teraz e-mail Sam Spruell. No ok żeby was nie zanudzać to prosze o to e-mail Ewana: a.e.stewart@blueyonder.co.uk
Mam ten e-mail z międzynarodowej strony o Ewanie. Pozdrawiam ...

Monika_16

masz racje też ten film oglądałam i też wyszedł świetnie .pozdro

Niepokonana0

Żeby to nie był jakiś odchył, to mam w szkole kolesia, który z uśmiechu, profilu, mimiki twarzy i wyglądu jest bardzo podobny do Ewana. Koleś mi się spodobał..xD choc jest w 3 liceum.

Monika_16

No wiesz? Jaki odchył?Odchyły to tylko ja tu mam ( w sensie psychicznym xD) Dlaczego "choć jest w 3 liceum" to jakiś problem? ;D

I jak dla mnie to Ewan (W Titanicu, ale w innych filmach może też tylko muszę je zobaczyć^^) i Oficer Murdoch <3 (Ten Prawdziwy) są jedyni w swoim rodzaju... :)
No dobrze, jak mi znajdziesz kogoś naprawdę podobnego do Ewana to Ci daje 2 miliony dolarów i coś tam jeszcze... ale lepiej nie znajduj bo na razie tyle nie mam xD

nananatralalala

Spoko, właściwie to daleko nie muszę szukac ;P jak nie widze zdjęc Ewana bo jestem w szkole, to wystarczy, że spojrze na tego kolesia i jest ok xD

Monika_16

Wiesz co... cyknij mu fotkę i pokaż! <nie może wyjść z podziwu nad własnym geniuszem>
No dobra... wierze na słowo - chociaż ja nigdy nikogo podobnego nie widziałam ;P
Tylko się nie zakochaj... xDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones