Ewelina Walendziak-Genco

8,1
460 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ewelina Walendziak-Genco

wspaniała rola w Sztuczkach mam nadzieję że jeszcze będę mógł ją zobaczyć w jakimś filmie trzymam kciuki

OLIN1

Ładna, ale gra aktorska nie jest jakaś wybitna. Choć może gdyby zagrała w jakimś lepszym filmie niż "Sztuczki" to mogłaby zagrać lepiej.

kyle_reese

Nie obrażając nikogo film sam w sobie nie był wybitny (choć coś w sobie miał) toteż i jej gra aktorska nie zaskoczyła mnie na tym tyle niekorzystnie.

OLIN1

Film widziałem dwukrotnie (drugi raz zaledwie dziś) i tak na prawdę jedną z większych jego wartości była właśnie ona. Nie to, żebym był jakimś napaleńcem, ale ma coś urokliwego w sobie, szkoda, że to zdjęcie tutaj - moim skromnym zdaniem - tego nie oddaje w porównaniu z tym, jak wyglądała w "Sztuczkach" (tak, wiem, zdjęcie powinno spełniać określone wymagania by mogło zostać dodane tutaj - dosyć wysokie wymagania - wiem, bo sam niejednokrotnie dodawałem zdjęcia i procent odrzutów na jaki napotykałem był wysoki).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones