Ewen BremnerI

7,5
10 971 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ewen Bremner

Tak sie zastanawiam kto pisał "ciekawostki"? Ucięto mu rękę w "Trainspotting'u"? Jakoś nie pamiętam. Rękę to z tego co pamiętam ucięli bohaterowi granemu przez Jared'a Lato w filmie "Requiem dla snu", coś się komuś pochrzaniło z tego co kojarzę to Spud w "Trainspotting'u" dostał od Rentona dolę kasy w hotelu i na tym rola tego bohatera się kończy, w hotelu był cały.

użytkownik usunięty
penetrator1981

Faktycznie, ktoś pochrzanił dwa filmy. Jedyne co mi się ewentualnie kojarzy to to, że Spud przez przypadek został zacięty w dłoń przez Bagbie'go. Może o to chodzi? Ale bynajmniej ręki nie stracił.

Gdyby się zaciął przy goleniu to napisali by że obciął sobie głowę:) Kto te bzdury weryfikuje? Poziom wiadomości na tym portalu jest gówno warty. A te wszystkie "główki" świadczą chyba jedynie o stopniu pokrewieństwa i znajomości w stosunku do właścicieli portalu.

prawda!

penetrator1981

Ktoś pochrzanił i napisał, że w ciekawostkach ktoś pochrzanił i napisał, że rękę, a w ciekawostkach jest ramię;) Łatwiej zgłosić do korekty niż pisać o tym na forum.

penetrator1981

jedyna "niebezpieczna" akcja Spuda to niekontrolowane puszczenie zwieraczy i to w łóżku jego laski:> Do tej pory pamiętam tę walkę o prześcieradło... masakra

mayka_og

Wczoraj znów oglądałam ten film :D Scena, o której wspominasz zawsze mnie rozwala :D

mayka_og

dokładnie xD nie ma jak śniadanko z u dziewczyny z "kupą prześcieradła" xD polecam też "Zgon na pogrzebie" :) Mniej zabawna rola ale film świetny :P

hanzu

Przy okazji, po co w ogóle takie bezsensowne ciekawostki dodaje? Większość aktorów była jakoś katowana w filmach, a ten się nie umywa do Van Damme'a chociażby.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones