Ezra Miller

Ezra Matthew Miller

7,8
23 702 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ezra Miller

Nie jestem jego fanką (jeszcze), widziałam tylko dwa filmy i to przypadkiem, ale potem obejrzałam
wywiady. Albo jestem ślepa, albo mam pecha, ale w moim otoczeniu nie ma takich ludzi! On ma
wszystko: pozytywna energię, inteligencję, jest wyluzowany, naturalny, dziwny... Chcę takiego
przyjaciela. Aż mi smutno, że być może nigdy nie spotkam takiej osoby.

Hmm_Ciastko

zesrałaś się i jesteś typowym przykładem osoby podatnej na efekt aureoli

Hmm_Ciastko

Koleś jest psychicznie chory i agresywny. Nie wierz we wszystkich co widzisz w internecie.

Hmm_Ciastko

Ten post źle się zestarzał..

efedrine

Zestarzał się jak mleko

użytkownik usunięty
efedrine

Kiedy post był pisany być może Ezra jeszcze nie był taki jak teraz, ale masz rację - źle sie zestarzał.

Hmm_Ciastko

To jest pedofil, podobno jest w związku z 12 latka,

artur_maker

A podobno to Twoja matka w filmach dla dorosłych wystąpiła. Też niepotwierdzone info.

Hmm_Ciastko

zapoznaj sie nawet pobieznie z biografia tego pajaca i wszystko wtedy zrozumiesz.

Hmm_Ciastko

To sobie poczytaj listę przestępstw popełnionych przez niego

Hmm_Ciastko

Ale laski to sa glupie niektore. Czy wy myslicie ze jak ktos jest mily przed kamerami to taki jest naprawde??? Wyszlo co to za leszcz jest.

Hmm_Ciastko

i lubi bić ludzi i dusić kobiety... lubisz być bita? XD

użytkownik usunięty
FrankSerpico4455

To post sprzed 10 lat. Możliwe, że mu sława uderzyła do głowy i stał się takim jaki jest, a wcześniej taki nie był. Przecież chyba każdy z nas się kochał w aktorach czy piosenkarzach w młodości, a teraz oni się zestarzeli, zbrzydli, zdziwaczeli itp. i już się nam nie podobają.

spox :3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones