F. Murray Abraham

Murray Abraham

7,8
12 808 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby F. Murray Abraham

A teraz szkoda gadać jakieś Pierdoły Dzikie małpy Krwiożercze Rekiny aż szkoda patrzeć widać że gra kiedy ktoś tylko sypnie kasą (Pewnie Niewielką) No i teraz będzie brylował w Bitwie pod Wiedniem skoro już zagrał w najgorszym najwyższa Pora aby zagrać w Polskim filmie nie wiem czy jeszcze w Swoim życiu odbije się Od Dna (Małpy,rekiny)

Jakus

Mi osobiście to go bardzo szkoda kiedyś Scarface , Amadeusz , Imię róży a teraz takie wynalazki jak wyżej wymieniłeś.

Jakus

To dlatego, że zdominował go Ben Kingsley, który jest jego klonem - tyle, że bardziej uzdolnionym. Szkoda :)

Lukas_Art

A kto ci powiedział, że jest bardziej uzdolniony od Kingsleya?

UFOLOG

Napisałem to 8 lat temu. Nie będę ciulem, więc odpiszę za jakieś siedem.

Jakus

W Homeland zagrał dobrą rolę. Teraz wielu dobrych aktorów pokazuje swój kunszt w serialach.

Jakus

I niecałe dwa lata po tym pesymistycznym poście FMA zagrał jedną z głównych ról w Grand Budapest Hotel :-)

Jakus

No co można powiedzieć,jeszcze po Amadeuszu miał szansę na występy w dobrych filmach (vide Imię Róży) i wyrobienie znakomitej kariery,ale zgubiło go wybieranie ról na ślepo w kichach.

Jakus

A bo to on jeden?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones