FleaI

Michael Peter Balzary

6,6
2 616 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Flea

Wydaje mi się że dokładnie 4 lata temu (24.08.03) UWAGA!!! UWAGA!!! Live at Slane Castle!!! Tak wiedziałam że wy też o tym nie zapomnieliście... Heheheheh uczciłam to i oglądnęłam!!! Tyle fanów na koncercie nie było chyba nigdy a docisnąć się do sceny było baardzo truudno. Ale ja byłam na szczęście w Chorzowie=) !!! Marzenia się spełniają=) :-) By the way (przy okazji) powiem wam że od kilku dni bardzo męczy mnie myśl o tańczących Red Hotów przebranych za TELETUBISIE (fioletowy z torebką to Chad,zielony to Anthony, żółty to John, czerwony-wiadomo), tańczących przy Otherside w Teletubisiolandi... Wiem żal .upę ściska... Dziwna jestem... UWAGA!!! Ludziska co mają Zig Zap (kanał TV) to mieliście 'szansę' na odcinek 30 Planety Rock'a o Red Hot Chili Peppers (22.08. ok 17.30 a dziś o 9.20)

Zig Zap----------odcinek 30---------------Planeta Rocka-------------możecie zobaczyć który odcinek będzie leciał na www.zigzap.tv

Mam nadzieję że się nie wkurzycie na mnie za teletubisie
http://www.filmweb.pl/Teletubisie+1997+o+filmie,Film,id=1612... ----------link-------------

Dla ''beki'' dodałam teletubisie do ulubionych i zagłosowałam 10/10=)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones