FleaI

Michael Peter Balzary

6,6
2 612 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Flea

Oglądałam kilka filmów, w których grał Flea, ale jakos nie zwróciłam na niego uwagi, chociaż słucham Red Hotów od lat. Ślepam...:) Trzeba będzie obejrzeć jeszcze raz, tylko z szeroko otwartymi oczami...

Anouk_5

pamiętam do dokładnie z powrotu do przyszłości w 2 częsci był pokazany ostro i wyraźnie;)

Anouk_5

ja Ci polecam Big Lebowski - swietnie tam wypadl jako niemiecki nihilista :), ktory na koniec oberwal kula do bowlingu :o

moshimosh

a mi najbardziej w pamięci zapadła rola z "My own Private Idaho", najbardziej scena w której w narkotykowym amoku wymachiwał rewolwerami;)!!! Można sie było uśmiać:))!

Anouk_5

A ja widziałm go przez przypadek, przez chwilę (jego i Antha) w "Pościgu". Filu nie poleca, chyba, ze ktoś chce obejrzeć jak Flea i Kiedis drą się i ich samochów wybucha (ja bym obejrzała to jeszcze raz ;))

Sirocco

Ooo... to ja to muszę koniecznie obejrzeć :D Przynajmniej ten jeden fragment z wybuchających samochodem... xD

Anouk_5

ja go widzialam w LasVegas Parano. Byl muzykiem ktory zlizywal jakies prochy z rekawa glownego bohatera filmu granego przez Deppa.

agata_39

własnie wczoraj widziłam ten moment nieźele sie usmialam z kochanego flea

kosmitka_

Oczywiscie ogladalam niektore z tych filmow, ale Flea nie dojrzalam.Drugi raz nie popuszcze!;)

nomiczek

ja to go może widziaęłm ale nie pamiętam .....................

Anouk_5

Qrcze oglądałam "Powrót do przeszłości" ze 3 razy i były przecież momenty z nim jak wyraźnie go widziałam i nie poznałam :P .

Anouk_5

Qrcze oglądałam "Powrót do przeszłości 2" i "Powrót do przeszłości 3" ze 3 razy i były przecież momenty z nim jak wyraźnie go widziałam i nie poznałam :P .

Britney_Ania

Powrót do PRZYSZŁOŚCI, a nie przeszłości

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones