François Cluzet

François Robert Paul Cluzet

8,9
11 567 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby François Cluzet

Sylwestra 1954/1955 w Paryżu i nie spotkał tam uroczej Francuzki ??? ;-P
Po "Nie mów nikomu" odnoszę takie wrażenie. i daty się zgadzają.....

A swoją drogą gość mi się podobał w tym filmie.

bonzo

heh wlasnie to samo mialem napisac ::)))

bonzo

Przez pół filmu nie byłem pewien, czy to nie jest Dustin Hoffman ucharakteryzowany :D na prawdę jest bardzo podobny! W "Nie mów nikomu" też grał bardzo dobrze, co mnie dodatkowo zmyliło ;-) pozdrawiam wszystkich, którzy pomyśleli podobnie ;-)

piepshak

Miałam to samo, jedyne co mnie przekonało to wiek, ale może faktycznie Dustin był kiedyś w Paryżu? ;)

bonzo

Ogładałem Nie mów nikomu. Cluzet jest bardzo podobny do Hoffman'a. Naprawde mógłby być Jego synem.

bonzo

wlasnie mi to uswiadomiles. wiedzialem ze skads goscia znam, a przeciez nie jest strasznie popularnym aktorem. dzieks;)

bonzo

Widzę, że wszyscy czujemy to samo...
:)

bonzo

Właśnie obejrzałam nie mów nikomu... podpisuje się pod powyższymi wypowiedziami :)

B4HA

Ja również pomyślałam, że jest bardzo podobny do Dustina Hoffmana, przez cały film o tym myślałam :)

salwara07

a ja odwrotnie. nie skojarzył mi się w ogóle. raczej przypominał mój typ francuza z filmów (uwielbiam, uwielbiam na nich patrzeć !) w podobnym wieku, opalony, ciemne włosy, trochę baczki, NOS (!) i błękitna koszula z podwiniętymi rękawami <3
troszkę ot, przepraszam, ale strasznie się tym jaram !

melinda92

@melinda92 nie musisz przepraszać, są ludzie, którzy Cię doskonale rozumieją:D

melinda92

dokładnie mam taki sam obraz francuzów! grrr

bonzo

Ten post mi uświadomił, jaki "wiekowy" jest już Dustin zupełnie sobie z tego nie zdawałam sprawy! Dobrze się trzyma jak na rocznik '37

prettyinpink

omg!! o samo uczucie ze skads go znam!

prettyinpink

Dustin faktycznie sie świetnie trzyma jak na 75 latka. No a pan Francuz może i jest owocem jakiejś francuskiej miłostki młodego Dustina :) ale nie da sie zaprzeczyć ze sa bardzo podobni.

bonzo

jak tylko ujrzałam go na ekranie to od razu mi się z kimś kojarzył i rzeczywiście, bardzo podobny jest do Hoffmana! podpisuję się pod waszymi odczuciami :)

bonzo

Cóż, ja przez cały film miałam rozkminę nad tym czy to pierwsza francuska produkcja Dustina Hoffmana w której gra. Dopiero napisy końcowe uświadomiły mi, że to jedynie myślowe faux pas.

bonzo

hehehehe, oglądałam wczoraj i przyznam szczerze, że zastanawialam się, czy juz ktoś tu o tym napisał :)

użytkownik usunięty
bonzo

Robert De Niro moim zdaniem to jago brat bliźniak i to bardziej z nim go myliłam oglądając "Nietykalnych" ale fakt, do Dustina też jest podobny :o

Ja nawet wszedłem w obsadę w trakcie oglądania, żeby sprawdzić czy to De Niro :D

bonzo

Podobny faktycznie :) wiedziałam, że mi kogoś przypomina, jakiegoś znanego aktora, ale nie mogłam skojarzyć.. teraz już wiem: mieszanka De Niro z Hoffmanem :)

czarna404

Francuski Dustin Hoffman!
Tylko zazdrościć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones