François Cluzet

François Robert Paul Cluzet

8,9
11 533 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby François Cluzet

Czym się rózni świetny aktor od polskich psetoudogwiazdek (Szyc i spólka)? Obejrzyj ten film. Samą mimiką facet zagral niesamowicie, rola wymagająca kunsztu.

balech

To ile ekspresji w tym filmie wyrażają same jego oczy jest niesamowite, wielkie gratulacje dla François

balech

Pokazał klasę

balech

Dokładnie, świetnie zagrał w tym filmie.

balech

I ja rowniez tego samego zdania

balech

moim zdaniem był trochę za sztywny..

mattiask

świetnie zagrał w Nietykalnych, oczy, niesamowita ekspresja.

mattiask

mattiask , a uważasz, że w jaki inny sposób można zagrać sparaliżowanego nie będąc sztywnym? moim zdaniem jest to nie lada wyczyn zagrać taką rolę

martuselle

myślałem, że dosyć łatwo będzie wyczuć w mojej wypowiedzi nutkę żartu... ;)

mattiask

Popieram zdanie wszystkich przedmówców :)

mattiask

Dobrze myślałeś :)

mattiask

Oj był strasznie sztywny :D

mattiask

w ogóle, jakiś taki nieruchawy.
:D

mattiask

hahahahahaa

mattiask

hahahahhahahahahahahahahaha CO ZA IRONIA ! :D

mattiask

hahahah, high five!

balech

Dokładnie, te jego spojrzenia, uśmiech... mimika twarzy. GENIALNE, szczególnie podobała mi się ostatnia scena, kiedy to został sam na sam z Elenore. Odjęło mi mowę...

SubzQ

mi również - to po prostu było zwieńczenie jego całej gry! taka wisienka na torcie :D

balech

Nic dodać nic ująć. Świetna rola!

balech

Durny temat, równie dobrze możesz porównać Gajosa do jakiejś pseudo francuskiej gwiazdeczki.

pannpiotrek

pseudo-francuskiej?

okmanek

wybacz,nie użyłem cudzysłowu. Określenie pochodzi od autora tematu.

użytkownik usunięty
balech

specjalnie odnalazłam go na filmweb, żeby sprawdzić czy tylko grał spraliżowanego... było to tak autentyczne...

Zagrał rewelacyjnie, biorąc pod uwagę to, że tylko praktycznie mimiką mógł operować :))

balech

w Nietykalnych genialny

balech

Może i zaje.. zagrał, ale to filmy kształtują nowych aktorów. Niech pokaże drugi film, ale we Francji będzie mu ciężko..

aga11111

"Może i zaje.. zagrał, ale to filmy kształtują nowych aktorów. Niech pokaże drugi film, ale we Francji będzie mu ciężko.."
Nowych aktorów? Przecież ten aktor gra w filmach od 30 lat... Wystarczy zerknąć na jego filmografię...

użytkownik usunięty
balech

dokładnie!

balech

Zmiażdżył mnie, pozytywnie oczywiście.

olgaolgaa

jego rola jest genialna ,

Anda00

Jest :):)

kam001

właśnie! Te oczy pokazywały wszystko. Ode mnie naprawdę wysoka ocena za tą jedną rolę!

balech

Uwielbiam takie aktorstwo. Minimalizm a przy tym jakie prawdziwe emocje. Mistrz!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones