France Rumilly

Marie Françoise Suzanne Jeanne Rumilly

8,4
1 358 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby France Rumilly

Czy czasem ona nie grała tej szalonej zakonnicy? Była rewelacyjna!!! Uśmiałam się do łez podczas sceny, kiedy ona prowadziła w szalonym tempie auto a biedny żandarm się modlił!!! Perełka! Coś wspaniałego

agusia30

Tak, to była ona. Nie mogę ze śmiechu, zawsze kiedy żandarm potrzebuje szybkiego przewozu, pojawia się ona ;] "Synu!" - "Matko przełożona!" :D A jak prowadzi tego Citroena, po prostu nie mogę ze śmiechu :D Dostała świetną rolę :)

agusia30

A w "Zandarmie w Nowym Jorku" prowadzila jakis amerykanski woz - tez pojawila sie akurat kiedy Cruchot potrzebowal szybkiego przewozu bo scigal uciekajace przed nim Nicole - zapewne "sila wyzsza" ja tam nadala. I po jej wyjasnieniu skad sie wziela w NJ, i po zapodaniu przez Cruchota ze potrzebuje samochodu, nastepuje taki mniej wiecej mini dialog:
Clotilde (ze swoim promiennym usmiechem od ucha do ucha): Wsiadaj synu, wlasnie zanurzam sie w Broadway.
Cruchot: Boze uchowaj! Wole wziac taksowke.
Clotilde: No to szczesc Boze. [I odjezdza.]

Krotkie ale slodkie. Jak wiele scenek w "Zandarmach".

Mr_Pomeron

Świetna rola. W NY przyjechała chyba na Kongres Eucharystyczny...
W każdym odcinku żandarmów zawsze czekam, kiedy ona się pojawi z tym wielgachnym kornetem na głowie, jadąc na dwóch kółkach:-))

agusia30

No jak nie jak tak. :D

Petar Popara

Dobrze, że jeszcze żyje. Ekipa żandarma już się wykrusza...

trancefan1986

Niestety. Ze smutkiem przyjąłem wiadomość o śmierci Michela Galabru.

Petar Popara

Ja też :( Ale jeszcze żyje ta co grała córkę Cruchota :)

trancefan1986

Piękna dziewczyna to była! Przypomina mi laskę, w której się kiedyś podkochiwałem. :D

agusia30

Opalała się w czarnym bikini!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones