Frances Ondiviela

Francisca Ondiviela Otero

7,5
125 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Frances Ondiviela

Dobra aktorka widziałam ją tylko w osaczonej ale już stwierdzam że jest świetną aktorką i nadaję się do czarnych charakterów w Acorralada pokazała kim jest :D

Pauliskax33

to prawda :P

Pauliskax33

Ja również widziałam ją w ,,Osaczonej'' i zgadzam się,że pasuje jej rola czarnego charakteru.
Podobno grała też w ,,Evie Lunie'' .Widziałam kilka odcinków tego serialu i jakoś jej nie widziałam :P
Teraz oglądam ,,Ukrytą miłość'' i ona gra tam jakąś idiotkę ;o

pati1109

Haha ja widzę w Evie Lunie :) a w URPEA dziś widziałam gra taką babeczkę na luzie haha śmiać mi się chce,taka zabawowa jest:DDD

Pauliskax33

heheh :D

pati1109

a ile miała operacji plastycznych, dla tego tak dobrze wygląda .., a grać też dobrze gra

Daniela_Lujan_87

Widać ,że naciągana twarz.
Pewnie też botoks itd.

Tak jest dobrą aktorką,

pati1109

Gdzieś czytałam, że miała 13 operacji plastycznych(ale nie wiem czy to prawda, moim zdaniem to trochę drobna przesada), mam 50 ponad lat a ja bym jej dała ze 40 parę, ale z tą twarzą to masz rację, jak ją pierwszy raz widziałam w Osaczonej( czy jak to tam się nazywa, nie wiem bo oglądałam tylko parę odcinków, jakoś mnie ta telcia nie zaciekawiła) to też mi tak się wydawało ..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones