Francesco Totti

9,1
15 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Francesco Totti

...................................................

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
VincentVanGlock

haha dobre. lepiej kolego poczytaj troche o tej nagrodzie zanim zaczniesz pisac takie bzdury.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
VincentVanGlock

niczego nie zglaszalem troglodyto. przynajmniej nikt twojej glupoty teraz nie odkryje. podziekuj adminowi. juz nie musisz odpisywac. nara gowniarzu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
VincentVanGlock

ech prostaku ty sie niszczysz kazda swoja wypowiedzia. popatrz na to co piszesz. jestes chory. rozumiesz ? taki typowy polski burak bez wyksztalcenia i godnosci.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
VincentVanGlock

ech dzieciaczku, ja nie musze zglaszac tego komentarza, bo byloby to sprzeczne z moim celem, czyli osmieszanie twojej zalosnej osoby, a gdy osmieszasz sie sam takimi prymitywnymi postami, tylko mi pomagasz :)) fajnie, ze jestes zbyt tepy, aby to zrozumiec :))

PS
nie denerwuj sie tak dzieciaczku i nie odwracaj moich wypowiedzi :)))

VincentVanGlock

i masz racje. wyjechalem za granice, aby nie miec stycznosci z takim polskim marginesem spolecznym jak ty.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
VincentVanGlock

bla bla bla ? sorry, juz nie mam ochoty czytac twoich wypocin. pisz sobie co chcesz tepaku. wiekszego durnia juz nie da sie z ciebie zrobic.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
VincentVanGlock

..słowa Garbiela Batistuty, wybitnego zawodnika : " Totti i Maradona to najlepsi z jakimi grałem" .. i wszystko jasne :D

tomi1988

wystarczy wejsc na youtube i obejrzec te perfekcyjne bramki i triki. Juz nie mowie o asystach, bo szczerze mowiac nie ma na swiecie wielu graczy, ktorzy byli by w stanie tak dobrze dogrywac pilke.

Ale ten Pan wyzej sugeruje sie jedynie kilkoma sytuacjami w ktorych Tottiego ponioslo, a to nawet nie ma nic do jego umiejetnosci pilkarskich. Wstyd mi za takich ludzi, ktorzy nie ogarniaja rzeczywistosci, a tu mowa oczywiscie o Panie vincencie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
VincentVanGlock

to ty nie rozumiesz o czym ja mowie. Nie napisalem, ze byl najlepszy, a jednym z czolowych najlepszych pilkarzy swiata. O nikim nie mozna powiedziec, ze jest najlepszy i juz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones