Franciszek Pieczka

8,4
39 604 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Franciszek Pieczka

cieszę się że scenarzyści teraz zrobili tak że w Ranczu filozofuje bo w poprzednich odcinkach mniej filozofował a ja jego filozofie i jego postać uwielbiam dla niego i dla wszystkich aktorów Rancza oglądam Ranczo a jak gra Stacha i filozofuje to mi mojego Ś.P dziadka przypomina

kinomanka_13

Ojej dobrze, że to napisałaś. Mi też przypomina mojego kochanego dziadka. Zaraz jego święto, a go nie ma. Ale może na tę okoliczność obejrzę chociaż film z udziałem pana Franciszka....

sonnchen

w sobotę minie rok odkąd dziadek zmarł, a 18 dni po nim zmarła moja babcia, jest mi tak smutno że ich nie ma. Ja uwielbiam filmy z Pieczką, lubię jego sprawę się rypła, albo pancernych albo Ranczo. Moja polonistka z liceum mówiła na tych pijaczków z Rancza co siedzą na tej ławeczce ,,ławeczka filozofów ". Jestem bardzo zawiedziona że scenarzyści bardzo mało uwzględniają filozofię Stacha Japycza, on mnie tą rolą bawi do łez. A powiem ci że Pan Franciszek to sympatyczny człowiek bo prosiłam go by mi przysłał swoje zdjęcie z autografem, przysłał mi 2 zdjęcia, jedno z filmu Jańcio wodnik, a drugie z filmu cud w Krakowie. Skoro lubisz Pieczkę, to widziałaś wczoraj jego dokument ?

kinomanka_13

Nie widziałam niestety

sonnchen

aha, ja oglądałam tylko 10 minut, ale nagrałam cały bo nie oglądałam do końca bo się poszłam kąpać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones