Franco Nero

Francesco Sparanero

7,3
4 623 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Franco Nero

Jakie według was są najlepsze filmy z Franco Nero? Ja polecam:
-"Niebieskooki bandyta"
-"Łowca rekinów"
-"Django" + "Django 2"
a także ciekawa rola w "Szklanej pułapce 2".

A wy co polecacie?

Axel

Oglądałem dzisiaj z tym aktorem film "Wejście ninja". Podobał mi się więc polecam.

PS. Najbardziej rozwaliła mnie ta 16 sekundowa scena ;D
- http://www.youtube.com/watch?v=-EvPvfVOUV8

Zelgadiss

Ten bohater co umiera w 11 sekundzie ma wyraz twarzy typu: "Po co to zrobiłeś?".

Axel

Ja mogę polecić 2 spaghetti westerny z tym aktorem: "Czas masakry" i "Il Mercenario". Szczególnie ten drugi.

_ENKI_

Od siebie dodałbym jeszcze "Vamos a matar companeros" (film dosyć podobny do "Il mercenario" ale jak najbardziej godny polecenia) i "Dzień puszczyka".

UNCLE_filmweb

Dzięki! Do tego pierwszego niestety nie znalazłem napisów...

_ENKI_

"...Companeros" można znaleźć z wgranymi napisami, niestety, w beznadziejnym rmvb z obrazem nienadążającym za dźwiękiem.

Axel

Od siebie mogę polecić ,,Bóg z nami'' (Dio e con noi), ,,Dlaczego zabija się prokuratora?'' (na filmwebie główny tytuł to ,,Śmierć sędziego''), ,,La Polizia incrimina la legge assolve'' (znany też jako ,,High Crime''), ,,Zeznanie komisarza policji przed prokuratorem republiki'', ,,Śledztwo skończone - proszę zapomnieć'' oraz ,,Il Cittadino si ribella'' i ,,The Salamander''.
Przy czym nie wymieniłem tytułów już wspomnianych.

Axel

Polecam "Giornata nera per l'ariete". Całkiem fajną rolę ma też "Senza ragione", który jest jednak średnim filmem z karykaturalną rolą Tellego Savalasa.

Axel

,,Dzień puszczyka'' (1968)

Franz_33

A nie już było. Pardon. Mój błąd.

Axel

Nikt nie wymienił Day of the Cobra xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones