Frank Darabont

Frank Arpad Darabont

8,7
3 601 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Frank Darabont
użytkownik usunięty
maciekb80

Zgadzam się z tb:) Skazani na shawshank to film ponadczasowy, który rozkochuje w sobie kolejne pokolenia....

niestety OSCAR to farsa

maciej2801

Ale trzeba jednak przyznac że miał mocnego konkurenta w nominacjach co broni Akademie filmowa

maciekb80

Oscary to jakiś wyznacznik? Poza tym "Skazani..." to w sumie dość przeciętniutka produkcyjka. W dobrze obsadzonych innych rocznikach też mógłby nie zgarnąć.

grzegorz_cholewa

Tak ale jest wiele o wiele gorszych filmów niz ten którym akademia przyznała statuetkę i to nie jedną

maciekb80

Tu przyznam rację. Lepszy Shawshank niźli takie Chicago.

grzegorz_cholewa

właśnie wyjąłeś mi to z myśli mych.

grzegorz_cholewa

Bluźnisz i dobrze o tym wiesz. Skazani to arcydzieło i przykład jak robić kino doskonałe. Gdyby tylko Kubrick tak potrafił, mógłby zostać wielkim reżyserem. Szkoda.

a_nubis

Niemal wszystko co zrobił Kubrick jest lepsze od tych pierdół. No, ale ty jesteś na to za głupi jak wiadomo. :p

grzegorz_cholewa

Stanley Kubrick raz tylko obsadził źle aktora mowa o Tomie Crusie. W oczy szeroko zamknięte powinien zagrać Daniel Day Lewis

maciekb80

Cruise był ok. Dzięki Kubrickowi zagrał w swoim najlepszym filmie w karierze, o niebo lepszym niźli te szełszengowe pierdoły dla tumanów anubisów i tym podobnego plebejskiego tatałajstwa. :P

grzegorz_cholewa

Po co te osobiste wycieczki.? Rozumiem, że fascynują cię filmy pozera z dobrym piarem, ja natomiast mam go za przereklamowanego bufona. Rozumiem to. To kwestia gustu., ale nie powód, bym cię wyzywał od głupich. Poczujesz na intelektualistę, jednak twoje zachowanie cudnie chamstwo. Ogarnij się, przyjacielu.

a_nubis

Po co te osobiste wycieczki.? Rozumiem, że fascynują cię filmy pozera z dobrym piarem, ja natomiast mam go za przereklamowanego bufona. Rozumiem to. To kwestia gustu., ale nie powód, bym cię wyzywał od głupich. Pozujesz na intelektualistę, jednak twoje zachowanie cuchnie chamstwem. Ogarnij się, przyjacielu.

maciekb80

W 1995 była jedna z najmocniejszych obsad jeżeli chodzi o film i reżyserię:
Forrest Gump
Pulp fiction
Skazani na Shawshenk
Trzy kolory: Czerwony

Szczerze, to za film dałbym Skazanym , albo Pulp Fiction,
a za reżyserię K. Kieślowskiemu.

przemyslav07

E nie. Skazani na shawshank to kino dla wszystkich. A " czerwony " to kino artystyczne i bez dwóch zdań winno wygrać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones