Frankie Muniz

Francisco Muniz IV

7,4
1 140 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Frankie Muniz

w jakiejś gazecie (chyba w Bravo Girl) przeczytałam, że Frankie przez jakiś czas spotykał się z Hilary Duff. to prawda?? bo ja nic wcześniej takiego nie słyszałam :/

Piranha

to prawda! a chyba nie jesteś aż taką fanką Hil skoro tego nie wiedziałaś!

Gryzio

hehe ja też wlasnie o tym przeczytałam i sie troszke zdziwilam ;)

Gryzio

ehh... nie mów że nie jestem aż taką fanką, bo jestem :P zresztą to moja wina że nie wiedzialam?

Piranha

boże ale macie problemy ;| a ja nie jestem fanką hilary i też nie wiedzialam, no i co?

Piranha

Pewnie że nie twoja wina. Ja nie jestem jej fanką ale lubię ją. Jest spoko i frankie też więc dobrze że chociaż przez jakiś czas ze sobą byli.

Piranha

Matko! Ja jestem jej fanka i nie wiedzialam. Nie wiadomo jak dlugo ze saba chodzili jak bardzo krutko to media mogly nie nadazyc z rozglosem :D

p. Sorki za bledy i brak polskich znakow :p

gigaeiffla

No tak. Ja dowiedziałam się o tym po fakcie. Zresztą media nie męczą tak Hilary (przynajmniej mam taką nadzieję:). Powinna mieć trochę prywatności, nie?

katieffie

a jakie to ma znaczenie? czy sie spotykali. śmieszy mnie takie zachowanie. jak stare babki plotkary. nie macie własnego życie, że musicie się czyimś zajmować?

katieffie

a jakie to ma znaczenie? czy sie spotykali. śmieszy mnie takie zachowanie. jak stare babki plotkary. nie macie własnego życie, że musicie się czyimś zajmować?

Los_Pomidoros

właściwie nie wiem po co to pisze, ale nie zwacajcie na mnie, bo skoro czytacie bravo to czego ja sie chcialam spodziewac. jakies spaczone umysły....

Piranha

no sorry, no ale jak Ty miałe(a)ś 14 lat, to od razu czytałaś same Newsweek'i albo coś w tym stylu?? a poza tym, to chyba Ty masz... jak Ty to mówisz.... "spaczony" umysł, skoro oceniasz innych po tym, jakie gazety czytają =\

Piranha

chodzili ze sobą. Już kilka late temu poznali się na planie filmu "Agent Cody Bank's". Byli ze sobą jakis czas ale niestety nie wyszło

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones