Fred Gwynne

Frederick Hubbard Gwynne

7,7
887 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Fred Gwynne

charakterystyczna twarz, aktorsko też trzymał poziom. Jego przypadek potwierdza tylko fakt, że talent i praca to za mało. Gdy brakuje szczęścia nie osiągniesz szczytu.

Gibon_Szybkoreki

Niekoniecznie. Według mnie jego aparycja nie pasowała do wielu ról.

Arexel

Których?

Gibon_Szybkoreki

Rola amanta, psychopaty, gangstera, gwiazdy i inne. Raczej nie dla niego. Nie jakaś postać, która zdobyłaby ogromną popularność.

Arexel

Mówmy o konkretach.Nie pasował czy nie pasowałaby do roli? Bo to generalnie jest duża różnica. Wymień tytuły filmów, w których się nie sprawdził. Gangstera zagrał dobrze w "Cotton Clubie". Z taką facjatą rola psychopaty jak najbardziej by pasował, reszta to umiejętności aktorskie, których mu nie brakowało. Gwiazda? Teoretyzując, czymkolwiek jest gwiazda (szerokie pojęcie) czy Gwynne nie mógłby zagrać sławnego, kontrowersyjnego, bogatego reżysera? Ja go widzę w takiej roli.

Gibon_Szybkoreki

Rzeczywiście podany przez Ciebie przykład pewnie przeszedłby pozytywnie próbę wcielenia w rolę nadmienionego aktora. Jednak jako te najpopularniejsze postacie, np. Joker, Hannibal, Forrest Gump, McMurphy w filmie "Lot nad kukułczym gniazdem", kreacje z "Wilk z Wall street", "Pulp fiction"? W głównych rolach powiązanych z tymi postaciami czy filmami pewnie by go nie widziano, jednak pewnie można by stworzyć coś dla niego albo zaangażować go w produkcję jakiegoś z hitów. Zbyt wiele odegranych przez niego bohaterów nie było mi na razie obejrzeć, sądzę jednak, że zagrał ich poprawnie lub dobrze. Jakkolwiek po nagrodach czy jego popularności wśród mniej wytrawnych widzów lub zwykłych ludzi widać wyraźnie, że nie był osobą, która zrobiła oszałamiającą karierę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones