Freddy RodríguezI

7,3
2 176 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Freddy Rodríguez

Grał sprzedawcę kanapek w 3 odcinku drugiego sezonu Ugly Betty:) fajna rólka, mam nadzieję, że się jeszcze pojawi w tym serialu:D

Rinoa_Sin

bardzo fajna :) pojawia się jeszcze w 6, 10 i 12 odcinku i zamieszania narobi;) jako Gio ma fajne sceny z Betty :D

Kiki_3

Mam nadzieję,że Betty będzie z nim w parze,a nie z Henrym,który nie wie
na czym stoi i kogo wybrać.Gio i Betty pasują do siebie.

quentinia16

Gio bedzie wystepowal w wielu odcinkach 2 serii, najlepsze sa 3 ostatnie odcinki tej serii - naprawde romantyczne :), Betty wreszcie rozstanie sie z Henrym i spedzi mile chwile z Gio :). A w ostatnim odcinku 2 serii Betty stanie przed dylematem czy wyjechac z Gio na wakacje do Rzymu czy przyjac oswiadczyny Henryego i wyjechac z nim do Tucson. Niestety na odpowiedz trzeba poczekac do wrzesnia 2008 az zaczna krecic 3 sezon Ugly Betty.

quentinia16

PS. Betty i Gio rzeczywiscie bardzo pasuja do siebie :), i mozna to najlepiej zobaczyc w filmikach na youtube, jest tam pelno Gio/Betty music videos :), same zobaczcie jakie romantyczne sceny sie wydarza :)!

iwonka_6

Widziałam te filmiki i widziałam prawie w całości 2 sezon.
Cieszę się,że Betty trafiła na Gio.Tylko żeby z nim została.
Tworzą naprawdę fajną parę.

Rinoa_Sin

Ciekawe jak scenarzysci rozwiaza problem Betty i kogo ywbierze, zaloze sie, ze jesli Henrego, to wydaje mi sie, ze betty nie opusci daniela, hildy, justina, bo na tym opiera sie serial, a jesli Gio, to pokaza tylko momenty w Rzymie...Henry i Gio przypomnianja mi postacie z Felicity-Felicity byla zakochana w Benie, ale potem on ja zdradzal i miala dziecko, i stanela przed wyborem: Ben lub Noel( Noela mi przypomnia Gio, tak jak on mial 5-letni plan na przyszlosc)- to mialo miejsce ostatnim odcinku I seii, wybor, pokazli w 2 odcnki 2 serii, ale ona wwybrala ena, bo nie znali sie wczesniej dobrze i chcial ja poznac, a pod koniocec 4 sezonu, mimo ze chciala wrocic do noela, to i tak byla z Benem!! (wybaczcie mi, moze troszke niezroumianie pisze, ale chcialam ukazac wyskoie podobienstwo)

Rinoa_Sin

Ciekawe jak scenarzysci rozwiaza problem Betty i kogo ywbierze, zaloze sie, ze jesli Henrego, to wydaje mi sie, ze betty nie opusci daniela, hildy, justina, bo na tym opiera sie serial, a jesli Gio, to pokaza tylko momenty w Rzymie...Henry i Gio przypomnianja mi postacie z Felicity-Felicity byla zakochana w Benie, ale potem on ja zdradzal i miala dziecko, i stanela przed wyborem: Ben lub Noel( Noela mi przypomnia Gio, tak jak on mial 5-letni plan na przyszlosc)- to mialo miejsce ostatnim odcinku I seii, wybor, pokazli w 2 odcnki 2 serii, ale ona wwybrala ena, bo nie znali sie wczesniej dobrze i chcial ja poznac, a pod koniocec 4 sezonu, mimo ze chciala wrocic do noela, to i tak byla z Benem!! (wybaczcie mi, moze troszke niezroumianie pisze, ale chcialam ukazac wyskoie podobienstwo)

Rinoa_Sin

Gio rządzi ! Tylko wolałam go jak miał dłuższe włosy :P ale to tylko moja refleksja :D Baaaardzo bym jeszcze chciała zobaczyc go w 3 seri ... Tylko czy tak będzie ? ;(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones