Gérard Depardieu

Gérard Xavier Marcel Depardieu

8,0
17 784 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gérard Depardieu

Bieda umysłowa na forum

użytkownik usunięty

Gerard Depardieu jest jednym z najlepszych francuskich aktorów, zagrał wiele świetnych ról w
filmach wybitnych, ale i tak na tym forum ważniejszym tematem jest jego rosyjskie obywatelstwo i
poglądy polityczne. Nie potraficie spojrzeć na człowieka z nieco szerszej perspektywy i docenić
jego wkład w rozwój europejskiej kinematografii. Smutne.

Powinno się oceniać jego aktorstwo, a nie jego poglądy. Dla mnie jest najlepszym francuskim aktorem (przyznaję się, że dużo ich nie znam). Każdy film z jego udziałem jest dla mnie bardzo dobry albo przynajmniej dobry. Obejrzałam 10 tytułów i średnia ocena to 8,4 :)

TangoAndWaltz

Jeśli mogę spytać: skoro na Gerarda wszyscy tak jadą, że komunista, że mu się w głowie poprzewracało itd., to dlaczego jeszcze jakieś 5 lat temu wszyscy go uwielbiali? Że aktor super, oscarowy i w ogóle, a jak tylko powiedział o swoich poglądach, to rzucili się na niego jak psy na mięso. Oceniajcie filmy a nie poglądy polityczne

Warto też zaznaczyć ,że ten cały filtr z Rosją to przez lewackie nomen omen władze we Francji.A komunistyczne czyli de facto lewicowe poglądy, ma z 80% sławnych aktorów aktorek ,reżyserów, itd

Podobnie jak szczycący się znajomością z Gerardem Olbrychski, Depardieu miewa, z całym szacunkiem, skłonności do tworzenia legendy człowieka nieprzewidywalnego. No i czasem faktycznie pojedzie bohemą. Ale obaj panowie zasuwali ostro całe życie pomimo tych celebryckich chwytów.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones