Gérard Depardieu

Gérard Xavier Marcel Depardieu

8,0
17 854 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gérard Depardieu

Grał Kolumba czy jakoś tam.. to strszy film.. ciągle go szukam. POMOCY!!!!

Jestem na 98% pewna że Garerd w nim występował ;)

Chodzi w tym filmie o to że Gerard był Kolumbem (chyba) i mimo wszytko odkryli Ameryke i (no wiecie jak to było z odkryciem Ameryki)

Film zaczyna się CHYBA od tego jak Kolumb siedzi ze swoim kilkuletnim synem nad przegiem morza o zachodzie słońca, spoglądając na płynący w oddali statke. I młody się pyta ojca dlaczego statek zanika i Kolumb mu mówi że ziemia jerst okrągła..

Dokładnie nie pamiętam jak to było ale bardzo mi zależy na tytule tego filmu
Mam nawet na płytce piosenke z tego filmu.. jak komuś sie skojarzy muzyka z filmem to wyśle tą piosenke ;)

BŁAGAM!!!!!! jak się nazywa?

Melania


P.S. Ten film oglądałam z 4-6 lat temu.. juz nie pamiętam dokładnie.. mimo wszytsko.. prosze o pomoc :(

Radmelka

Już znalazłam ;)
Nazywa się:
""""""""conguest of paradise """"""""""
link do filmu: http://www.selsus.com/modules.php?name=Film&c_op=UrunDetay&urunno=fans_0006_cen_ ger

Radmelka

Tak Film dokladnie sie nazywa : 1492 Wyprawa Do Raju, Conquest of Paradise a Film jest z 1992 roku :) A muzyke do tego gra Vengelis

JaNeT_2

Dziękuje że pofatygowałaś się żeby mi odpiasąc ;]
Bardzo Dziękuje :)

Napisz do mnie jeżeli masz czas.. gg:7485568

POgadamy o filmach ;)

Radmelka

Cala przyjemnosc lezy po mojej stronie Ciesze sie ze chociaz troszke moglam pomoc :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones