Gérard Philipe

Gérard Albert Philip

8,0
268 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gérard Philipe

Pozdrawiam wszystkich miłośników starego kina francuskiego, a w szczególności Gerarda Philipe.
Sam ubolewam nad tym, że nie można zdobyć filmów z nim w polskiej wersji językowej.
W końcu postanowiłem coś tu pomóc (sobie i innym).
W związku z tym: gryzoń mario_n zaprasza do obejrzenia kilku filmów z nieodżałowanym Gerardem.

mario_n66

Filmów przybywa, jest ich już osiem.
Przyznam, że mam sporą satysfakcję, że mogę coś zrobić dla spopularyzowania tego starego kina. To wspaniale, że wciąż są ludzie, którzy chcą poznać te piękne filmy sprzed kilkudziesięciu lat. Nawet, jeśli są czarno-białe :-) i nie najlepszej jakości technicznej.
Jeśli ktoś miałby kłopot ze zdobyciem ich, proszę na priv: marion66 at op.pl Postaram się pomóc.
Przypominam, że ostatecznie gryzoń trzyma zapasy. Staram się, żeby były to jak najlepsze dostępne kopie (kopie dvd).

mario_n66

Tym razem postanowiłem podać spis filmów, do których przetłumaczyłem dialogi.
W tej chwili dostępne są następujące tytuły:
1. Diabeł wcielony
2. Pustelnia parmeńska
3. Mała urocza plaża
4. Urok szatana
5. Julia albo klucz do snów
6. Piękności nocy
7. Fanfan Tulipan
8. Czerwone i czarne
9. Wielkie manewry

mario_n66

10. Przygody Dyla Sowizdrzała
11. Pan Ripois
12. Niebezpieczne związki 1960
13. Gorączka w El Pao

mario_n66

I tak trzymaj.

mario_n66

wspaniale! dzięki! :)

mario_n66

Na początku lat 80-tych leciała cała seria filmów z tym wspaniałym aktorem ("filmy z Gerardem Philipem") -z lektorem , chyba w programie 2 po 21 .
Ale to było dawno i nie prawda :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones