Gabriel Byrne

Gabriel James Byrne

7,5
10 057 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gabriel Byrne

Który film z udziałem Gabriela uważacie za najlepszy ? Która jego rola najbardziej Wam się podoba ?
Jak dla mnie: "Stigmata" (Sorry nie rozumiem za co niby ta nominacja do złotej maliny :/, zagrał genialnie... Dla takiego księdza mogłabym stracić rozum:) )
"Podejrzani", też spoko i oczywiście "Człowiek..."
A "i stanie się koniec... cóż.. Arnold popsuł:/

katrina_2

mnie się podobały "małe kobietki" i "podejrzani".. a najbardziej lubię "człowieka w żelaznej masce" i oczywiście "stigmata"- gdzie totalnie wymiękam.... ale wszystkie te filmy dyskredytuje serial "Madigan Men"... szkoda, że taki krótki... tam to dobiera Gabriel jest super...

nemezis

Ja najbardziej lubię Gabriela w "Gotyku"... ech, Byron :)

katrina_2

Najlepszy film i rola to dla mnie oczywiście "Człowiek w żelaznej masce"
Pod koniec (scena w Bastylii) prawie płakałam ;)

MacFly

Ja też płakałam.

katrina_2

Dean w "Podejrznych" i Bob w "Kryptonim:Nina", genialny!!!!!!!!! Chociaz jako przedstawiciel piekieł tez mógłby mnie kusić ;)) I pomysleć, że zabujałam sie w nim juz w latach 80-tych przez rolę Kolumba, echhh...

katrina_2

Oczywiście "Człowiek w żelaznej masce" Nie no on w tym filmie był bosski :P Ta bródka i wąsiki hehe jako muszkieter bardzo mi się podobał tylko szkoda że na końcu filmu zginął, hehe zawsze na tej ostatniej scenie jak ginie coś ściska mi za gardło choć oglądałam ten film już z 10 razy :P:P:P

katrina_2

"Ścieżka strachu" - wspaniały film, doskonała rola.

katrina_2

Podejrzani, Człowiek w żelaznej masce, I stanie się koniec, jako Szatan był najlepszy z całego filmu.

katrina_2

Zapomniałam jeszcze o Kryptonim Nina, bardzo podobał mi się w tym filmie.

Anda00

Mi również podobał się w filmie "Kryptonim Nina" i jeszcze w "Statek widmo". Zagrał w nich super.

katrina_2

Przede wszystkim "Podejrzani", "Pająk", "Biały labirynt", "koniec przemocy" , "małe kobietki".

katrina_2

"Miller's crossing", "Podejrzani", "Małe kobietki", "Biały labirynt" i "Stygmaty".

miss_russ

Najlepiej dla mnie zagrał w I stanie się koniec. Najtrudniejsza jego scena w tym filmie, to chyba ta kiedy jeszcze jako wesoły człowiek zmierzał do łazienki, a powrócił stamtąd już szatański... Ta przemiana charakteru, spojrzenia to na prawdę świadczy o wysokiej klasie aktora.

katrina_2

w Małych kobietkach też był świetny, niesamowity aktor

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones