Gabriela Muskała

7,7
14 908 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gabriela Muskała

Na początku tego roku wybrała się do teatru Jaracza na spektakl "Merlin Mongoł", w której to sztuce główną rolę gra Pani Gabrysia. Pomijając fakt, że sztuka sama w sobie jest rewelacyjna (pozostali grający w niej aktorzy również- M. Jakus, E.B. Wiśniewska, M. Kałużyński), nie mogłam wyjść z podziwu, jak znakomitą aktorką jest Pani Muskała. Potrafiła w ułamku sekundy wpłynąć na widza tak, że w jednaj chwili razem z nią płakał, po czym śmiał się do łez. Ten niewiarygodny dar, godny jest pozazdroszczenia, a niektórzy polscy aktorzy śmiało mogliby się czegoś on Niej nauczyć.
Dzisiaj wybrałam się na ostatnią już sztukę, graną w Haraczu z udziałem tejże aktorki( " Podróż do Buenos Aires"), w której to Pani Gabriela przeszła samą siebie. REWELACJA!
Gorąco pozdrawiam i z całego serca dziękuję za możliwość zazdroszczenia Pani umiejętności i talentu:)

użytkownik usunięty
katka_2

Nie od dzisiaj śledzę Pani karierę - Gabrysiu.
Jeszcze od czasów debiutu na scenie w Kłodzku - Lalki ciche siostry - premiery i już w tedy małej salce KOK-U dałaś popis gry. Brawurowo idąc przez deski do filmu. A i wracając z powrotem piosneczkami. Jeszcze raz chciałbym zobaczyc Cię w Pani Dobrej czy w Kiti a najlepiej we wszystkim po koleji. Oczywiście w nowym filmie też.
Gratuluje sukcesu w Wenecji pozdrawiam ucałowując najmocniej jak umiem. Janusz S.
ps. czekamy na Ciebie w Kłodzku

pozdrowienia od Dominiki z klodzka bardzo podoba mi sie Pani nowa rola w londynczykach trzymam mocno kciuki i przesylam buziaki =))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones