Gael García Bernal

7,6
7 347 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gael García Bernal

Fantastyczny w Złym wychowaniu, świetny w Mieście ślepców, bardzo dobry w Jak we śnie, rewelacyjny w Zbrodni ojca Amaro. Ale w Babel to już po prostu przeszedł sam siebie. Gdzie Oscary?????????????????????????????????????

Perfekcyjny aktor ,typ niepokorny i do tego przystojny.;) Oskary nagrody zarzerwowane głównie dla amerykańskich aktorów co jest bardzo niesprawiedliwe.

Ewka8

jestem za :P co prawda 2 filmy z udzialem tego aktora mialam okazje zobaczyc, ale tyle wystarczy aby stwierdzic ze jest swietny! zagra po prostu "wszystko" :P brawo

też jestem za ! : D


. . . no i doskonały w ' I twoją matkę też ' :D

Entuzjazm

dorzuce jeszcze amores perros, które pomogło mu sie wybić:)

Entuzjazm

I twoją matkę też rządzi :D

no oczywiście! piękna kobieta :)
zagra zdecydowanie wszystko... doskonałe aktorstwo to jego profesja...
zaprawdę...
no proszę, a ,,złe wychowanie''? to jest... coś

użytkownik usunięty

To jest fakt, zdecydowanie, ale to, co zrobił w "Listach do Julii"... Tragedia. Ale po tylu dobrych rolach musiał w końcu zaliczyć wpadkę. (zresztą sam film można wrzucić do worka najgorszych w historii)

no patrz... muszę zatem obejrzeć... nie mogę sobie wyobrazić, że coś mogło mu nie pójść... wybór roli faktycznie na 1 rzut oka dziwny, wiadomo jakie filmy wybiera... musiało go coś pociągnąć...

the_alex

ja uważam, że w Listach do Julii wcale nie był taki zły. Film przyjemny i Gaela przyjemnie się oglądało. Może o obsadzeniu go w tej roli zadecydował fakt, że zna język włoski?

a w "Amores Perros"?? majstersztyk!! im więcej Go oglądam tym bardziej Go cenię jako aktora. i te Jego marzycielskie oczęta [ wiem, zajechało gimgoownem :) ]

aster290

moim zdaniem jednak za mało znany i doceniany w Polsce :/ a przecież jest rewelacyjny ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones