Gal Gadot

7,8
35 869 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gal Gadot
andrzej_goscicki

Muszę przyznać, że ja też... z resztą Afflecka też nie widzę jako Batmana, ale może nie będzie zła ta obsada. Na pocieszenie mówię sobie, że Ledger też niby nie leżał w roli Jokera.

Maciej07

Wiesz... Affleck przynajmniej jest postawnym, przystojnym mężczyzną. Batmana nie przypomina z twarzy, ale Val Kilmer też wcale nie wyglądał jak Bruce.

Woder Woman to nie tylko nieskazitelnie piękna kobieta, o kruczoczarnych, długich włosach i biuście XXXL. Ma ona szerokie, potężne ramiona, solidne nogi i mocno zbudowane mięśnie.

Gal Gadot jest nieco... Patykowata...

andrzej_goscicki

Bez przesady. Aż tak płaska to ona nie jest [ http://i.imgur.com/ZTbi7f9.jpg ]. Jej cycki nie są zbyt imponujące, ale też nie są zupełnie tragiczne. Gdyby nie fakt, że jest Żydówką to bym jej polecił porządnego schaboszczaka, żeby jej ta dupcia nieco urosła. Ze swoją semicką uroda nawet pasuje do roli bohaterki z terenów basenu Morza Śródziemnego, a jak się jej zmieni fryzurę to juz w ogóle cud kobitka [ http://www.wallsave.com/wallpapers/1600x1200/gal-gadot/239462/gal-gadot-caf-conv ersa-velozes-e-furiosos-no-rio-de-janeiro-hollywood-239462.jpg ].

ash_williams85

Nie chodzi mi o to że jest PŁASKA (to łatwo na filmie poprawić), chodzi mi o to że jest CHUDA. Jak patyk. Wonder Woman ma figurę atletki. Mówiąc szczerze obawiam się, że gdyby Wonder była prawdziwą kobietą, nie byłaby już taka... Pociągająca. Byłaby piękna, to pewne, ale budziłaby w mężczyznach raczej kompleks samczy, niż pożądanie.

andrzej_goscicki

Snyder jest znany z tego, że 'zmusza' aktorów do przybrania na wadze. Z tego, co wyczytałem, Gal Gadot ostro trenuje do roli. Może i nie jest idealnie dobraną aktorką (bo idealna byłaby Kate Beckinsale), ale lepsza ona niż Gina Carano, która też była brana pod uwagę.

ash_williams85

Damn !! Niezła jest :D

ash_williams85

W sensie, że jak zmieni fryzurę to wygląda jak Jordana Brewster?

Angrenbor

Hmm, fakt. Wpisałem Gal Gadot i mi wyszły następujące zdjęcia. Dzięki za poprawienie.

ash_williams85

raczej chodzi o budowę ciała- jest po prostu za wąska i drobna jak na amazonkę.
Wonder Woman to była jednak konkretna kobietka, wysportowana i umięśniona. Tu jest raczej zrobiona na hollywoodzkie standardy :D

użytkownik usunięty
ash_williams85

Pierwsze zdjęcie to nie Gal tylko Adrana Lima ;)

użytkownik usunięty

Pomyliłam się to Alessandra Ambrosio. Modelka tak jak Lima.

andrzej_goscicki

Tak, Tak. Dokładnie. Wonder Woman powinna być mocną babą, umięśnioną, z widocznym biustem i z wydatną, kwadratową szczęką - pierwsze skojarzenie, że taką szczękę ma Salma Hayek.

joka_2

Całkowicie się z Tobą zgodzę. Jason Statham byłby do tej roli idealny :)

andrzej_goscicki

Ja też sobie wyobrażałem inaczej ale trzeba jej dać szanse :)

wort801

Cóż, mam nadzieję że będzie tak samo jak z Robertem i Heathem ;).

andrzej_goscicki

no właśnie ;)

andrzej_goscicki

No ale tu chodzi o budowę aktora/aktorki. To, że Heath nie pasował wam to już wynikało z jego roli aktorskiej aniżeli z jego budowy

novak90

Fakt, faktem, ale ponoć dobry aktor to i z... No jakaś tam barwna sentencja.

Nadal jestem zmartwiony jej posturą, ale co robić? Zobaczy się jak będzie. Może jakoś ją "podreperują". Wielu aktorów przybiera na wadzę (masie mięśniowej, tłuszczowej itp.) specjalnie dla konkretnych ról. Może tutaj będzie podobnie? A jak nie, to pozostaję charakterystyka i animacja. Mam w każdym razie nadzieję że nie wypuszczą takiego "patyka" przed ekran. Tak czy siak talent aktorski i umiejętne oddanie postaci liczy się chyba najbardziej, nie?

andrzej_goscicki

tylko czy ta dziewczyna ma jakiś wielki talent aktorski? Po tym co widziałem w f&f z jej udziałem, to raczej przekonany bym nie był.

Jest jakaś taka sztywna.

sol82

Ja jej nigdy nie widziałem, więc się nie wypowiadam ;).

andrzej_goscicki

Wonder Woman miała przede wszystkim mieć posturę amazonki i szczerze mówiąc na to liczyłam, ale w trailerze niespecjalnie sprawiała wrażenie... silnej kobiety ;) Jakkolwiek ładna aktorka, to do roli pasowałaby kobieta o silniejszej budowie

andrzej_goscicki

wizualnie to obecnie (troszkę masy jednak przybrała) nawet pasuje ale totalnie nie wyobrażam sobie żeby ta dziewczyna mogła udźwignąć solowy film bo aktorsko jest poniżej przeciętnej,naprawde widze to jako sporą klapę.

andrzej_goscicki

Ja też zupełnie inaczej. Po pierwsze powinna mieć błękitne oczy, następnie kruczoczarne włosy. I jednocześnie uważam że powinna być bardziej kobieca w budowie, a nie taki chudzielec. Jestem bardzo zawiedziona jej wyglądem :(. A to jedna z moich ulubionych heroin DC.

kamarza

Ja jej nie cierpię :P. W tym momencie odzywa się z lekka mój komiksowy fanatyzm, który to karze mi skomentować każdą postać, niezależnie od sympatii ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones