Gale Hansen

8,7
1 814 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gale Hansen

Bardzo intryguje mnie, czy wiadomość podana przez Wikipedię jest prawdziwa. Mianowicie mam na myśli to, iż skoro Hansen urodził się w 1960 roku, oznaczałoby to, że grając w "Stowarzyszeniu Umarłych Poetów" miał 29 lat (film powstał w 1989), w co trudno mi uwierzyć! Cóż, trzeba przyznać, iż w zestawieniu z o wiele młodszymi aktorami wyszedł niesamowicie autentycznie i przekonująco, kreując postać niezapomnianego Nuwandy (notabene mojej ulubionej postaci ze "Stowarzyszenia...").

kabalarka

Data się zgadza, niektórzy aktorzy po trzydziestce grają licealistów takim przykładem był serial Beverly Hills90210 gdzie głowni bohaterowie byli większość z nich roczniki z lat 60 a serial był z 90-tych ,magia charakteryzacji działa:)

kabalarka

A przecież Charlie to postać ze "Stowarzyszenia..." można powiedzieć najbardziej młodzieżowa, dlatego wielki szacunek dla Hansena za ciekawą i wyrazistą rolę. W ogóle szkoda, że zagrał w tak niewielu filmach, mógł zrobić dużą karierę, ma duży talent.

kabalarka

ale wiki podaje rok urodzenia 1969
http://en.wikipedia.org/wiki/Gale_Hansen

kabalarka

Tylko tak dla upewnienia, to ten aktor, który w stowarzyszeniu grał najfajniejszą postać chłopaka, który malował sobie czerwaną farbą na klacie idiański piorun męskości? ^^

PeggySueBrown

Tak, to on:)

użytkownik usunięty
kabalarka

Pan Hansen to chyba jednak rocznik '60 biorąc pod uwagę fakt, że ożenił się w '86, a jego partnerka ma teraz 55 lat. Więc gdyby trzymać się wersji Wikipedii, byłoby pomiędzy nimi 10 lat różnicy, a ślub wziąłby jako siedemnastolatek.
Przy okazji, znalazłam zamieszczony w Internecie e-mail od kolegi z planu filmowego, który przez chwilę przyjaźnił się z Gale'em. Napisał w nim:
"GALE is NOT 29, for he told me he was 30 in 1991. He told me he always says he's younger to get younger roles. last time I saw him on TV, he looked younger than me (I'm 29)".
Oczywiście info nie jest do końca potwierdzone, najlepiej zapytać samego aktora :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones