Game

Jayceon Terrell Taylor

6,6
261 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Game

Slyszeliscie moze ta audycje??? Jak jedzie po tych frajerach i tej Olivi :D, hehe z Banzino !! :D tytul to "300 Bars". Masakra!!! respect dla niego i claego West Side!!!!!!!!!!!!!!!

2PAC_89

On sam był członkiem G-Unit więc nic dziwnego że po tym jak go wywalili naloty robi...

Gecko

Widzę, że nie masz pojęcia o czym mówisz. The Game, to prawdziwy gangster i gdy Cenciak wywalił go z G-Unit z zazdrości, Game'a nic już nie powstrzymywało, by wyśmiewać swojego eks-kumpla, który zresztą jest zwykłym cieciem.

lotos_2

Od razu na poczotku pisze ze nie lubie ani centa ani game'a wiec nie mowic ze jestem stronny.

Napisałeś "The Game, to prawdziwy gangster "
HAHAHAHAHAHA, prawdopodobinie nie jest zadnym gangsta, tylko mowil tak zeby zaszpanowac. Ten debil ma beef nawet se swoim własnym bratem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I on własnie chce udowodnic jakim to game jest ciotą.
Cytuje:
Beef pomiędzy Fase'em a The Game'em rozpoczął się, kiedy ten drugi zdissował brata w kawałku "120 Bars". Fase nie pozostał mu dłużny i wkrótce wypuści wydawnictwo zatytułowane "Aint No Game: The Documentary Re-Visited".
Big Fase, znany wszystkim jak brat The Game'a przygotowuje się do wydania DVD. Będzie to film dokumentalny, który ma na celu ośmieszenie lidera BWS, poprzez udowodnienie m.in. iż raper nigdy nie należał do żadnego z gangów Compton, Los Angeles.
To sie okaże czy the game jest takim big gansgtaaaa.

Nie moge sie doczekac tego filmu. xD xD
I jak ma ktos zamiar mnie wyzywac za ten post to niech sobie odpusci bo ja wyrazam swoją opinie i podaje informacje.
Peace

osiarz

i cisza... Dobrze powiedziałeś (zacytowałeś) i nie ma argumentów przeciw. 50 cent chociaż wychowywał się na ulicy i ma pojęcie jak to jest robić coś "nielegalnego" pisząc delikatnie :)

2PAC_89

Taaa... Game rlz xD

Facet robi kawałek genialnego rapu - nowa płyta "Doctor's Advocate" jest po prostu zajebista. 50 Cent?! O kim my tu w ogóle gadamy?! :P Cały skład G-Unit robi się już powoli żałosno-śmieszny. Szanuję i lubię tylko Lloyda Banksa za jego album "Rotten apple" :]

Na całe szczęście The Game skończył z tą ekipą i jest teraz sam panem dla siebie :)


My heart beat for the Westcoast! xD

KiKe

The Game jest zajebisty... 50groszy to frajer. ogladalem jakis czas temu jakies rozdanie nagrod i Fat Joe powiedzial tak: 50Cent is pussy <lol2> normalnie kocham go za to!!!! pozdro dla prawdziwych sluchaczy rapu a nie komercyjnych pajaców!!! Lala, Lotos tak trzymac!!!!!!!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Avnith_Edd

Dissy dissami, z tym, że jednym wychodzą one lepiej - drugim gorzej :P
Taylor oficjalnie wypadł z G-Unit za to, że nie chciał jechać na Jadakissa i Fat Joe, co Cenciak uznał za nielojalne... Żal dupę ściska, bo i tak doskonale wiadomo, że uczeń przerósł mistrza i Fifty najzwyczajniej w świece pozazdrościł Game'owi...

Poprawka: Cent nawija o dziwkach, kasie i o tym jak to biedaczek dostał osiem kulek...
Game? The Game na ostatnim krążku gada głównie o Doctorze, bo w sumie ta płyta jest podziękowaniem dla niego... A że pochodzi z Compton i mówi o tym otwarcie to jakiś problem, przepraszam? Nie rozumiem...

KiKe

Lubie tego Rapera Saczunek Dla Niego dobrze rzucił G-Unit ::P dobra płyta nowa SŁuchałem Ją Pozdro Dla Słuchaczy Rapu

diablo_8

Szacunek Dla The Game

diablo_8

Taa... Szacun szacun ^^

Cholera, co można robić na FW o 4:30?! No tylko gadać o The Gamie :)

KiKe

Pozdro Wielkie Dla The Game

Kilol

Szacunek Dla The Game . Pozdro Dla Tych co go Słuchają i Szanują

2PAC_89

A ja żałuje że razem nie śpiewają lubię ich obojgu: 50 Centa i The Game'a. Tworzyli fajny duet no ale niestety wszytsko przez chore ambicje Cenciaka.

Eminem11

nie lubię The Game chyba za twarz :P ale pierwszą i drugą jego płytę słuchałem wiele razy. Coś ma w swoim stylu mimo wszystko.

Eminem11

ja też lubię ich obojgu... a wgl no i co z tego że byli gangsterami? czy to że mieli spluwę w ręce czyni i lepszymi w rapowaniu?
bo wg mnie nie... rap to nie gangsterka tylko rymy i bity... bo bez tego nikt nie jest dobrym raperem.... co im dało że spluwą machali? bo ja nie wiem...
ale najlepszym raperem był i jest 2pac:)

użytkownik usunięty
2PAC_89

Ja tam lubie prawie wszystkich czarnych raperów, bo są gangsterami, albo byli :)

Co wy wgóle pieprzycie, The game nie jest komercyjny? Tak samo śmierdzi komercją jak i ten drugi głąb 50 cent. Obaj są dla mnie żałośnie śmieszni i robią rap słaby jak will smith. Game się podlizuje nosząc ten śmieszny wisiorek N.W.A. a połowy składu nigdy na żywo nie widział. Jak by mógł to Eazy'eog by w dupe ruchał. Śmieszni są oboje cent, game i wy też, bo się podniecacie komercyjną papką.

użytkownik usunięty
jarassek

moje zdanie jest takie ze 50 cent dobre mial 2 płyty a game tylko 2 piosenki...szczerze mówiac moze i byli gangsterami ale w swoich kawałkach w zasadzie na kazdym kroku tylko o tym pisza...cent miał szczescie ze ktos go wypromował choc jest słaby game to podróba...apropo jak ktos mówi ze game jest dobry bo był czy jest gangsterem to powiem prosto człowieku jestes głupi bo w rapie nie chodzi o to kto był albo nie był gangsterem tu chodzi o bity i rymy a game nie ma nic...podsumowujac...OBAJ sie nie nadaja, a na szczycie pozostaje SNOOP DOG, NELLY, i najwieksza legenda rapu LL COOL J.

Ostatnio Game zagral mala role w Street Kings z Keanu Reaves i Forestem Whitakerem...Taki maly offtopic:)

treblu

szacun dla the game dobrze ze juz z nimi nie czyma 50 cent jest małpa tyle

na szczycie pozostaje SNOOP DOG, NELLY, i największa legenda rapu LL COOL J - hahahahahahaha, ale daleś, hahaha
zgadzam sie tylko co do ll cool j w calosci.
po pierwsze to snoop dogG a nie snoop dog ;] szanuje go za doggystyle, tha doggfather, ale to co zaczal robic ostatnio O.o my medicine i sensual seduction to prawdziwe kawałki ostrego west coast rapu, no nie? :) a ghostwriter to juz wogle
nelly - hę? pop-rap w najlepszym wykonaniu ;p

użytkownik usunięty
brandnew

musze sie zgodzic z niektorymi z was ale to co mowicie o 50cent to czysta przesada(pojabało was i to rowno).kazdy ma swoje zdanie ale mnie np. to wkurwia jak ktos sie tak wypowiada o nim. popatrzcie sie w lustro i zobaczymy czy wy kurwa by byliscie lepsi .. HAHAHAHAHAHA watpie. mozecie mnie pojechac za tego posta ale ja mam to w dupie!!!!! tak jak tych ktorzy maja zle zdanie o 50cent


**********


2Pac THE BEST
on był jest i bedzie najlepszym raperem!!!

śmiac mi sie chce z tych waszych wypocin jeden mądrzejszy od drugiego. Pozdrawiam fanów Game'a moim zdaniem robi bardzo dobrą muzykę

conrad256

respekt dla the game :) ale i tak eazy-e rządzi ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones