Gareth EvansVI

Gareth Huw Evans

7,5
429 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Gareth Evans

Podziękujmy wszyscy temu panu za to, że za śmieszne pieniądze nakręcił tak genialny film

Gyp

Drugą część nakręcił już za większe pieniądze. Sceny walk w jego filmach to maestria, gorzej jest w części fabularnej.

adamcpdst

Nawet nie wiedziałam, że jest dwójka... dobra?

Super_Monisia

Jak to w sequelu, wszystkiego jest więcej: większy budżet, więcej lokalizacji, postaci, walk. Niestety, bardziej rozbudowana fabuła obnaża braki warsztatowe reżysera, momentami rozłazi mu się ten film.

Dla mnie bardziej klimatyczna była pierwsza część, ale jeśli chcesz pooglądać po prostu efektownie naparzających się facetów (i kobietę!) to możesz sprawdzić. :)

adamcpdst

Często tak jest, że twórcy po sukcesie niepotrzebnie kombinują, zamiast trzymać się wypróbowanego schematu, który się przyjął. Kurcze, muszę obejrzeć, tylko nie wiem czy to można skądś ściągnąć

Super_Monisia

No akurat schemat jest niezmienny: dużo nawalanki, krwi, potu i szybkie tempo. Gdyby dać mu ogarniętego scenarzystę to mogłoby powstać coś dużego.

A film krąży w sieci od paru miesięcy. Dialogi nie są zbyt rozbudowane, z angielskimi napisami daje radę. ;)

adamcpdst

Dzięki! Idzie weekend to poszukam:)

Gyp

Korektorzy za FW chyba też pracują za śmieszne pieniądze: 'Raid: za ten film otrzymał nagrodę Nagroda Publiczności' - a że Nagród Publiczności pewnie jest kilka setek, w akcie zemsty za niskie wynagrodzenie juz nie napisał na jakim festiwalu lub jakiej publiczności (może publiczność z domów starców, albo np. złośliwi nternauci?)

Gyp

Dał facet popis!

Gyp

Pieniądze nie mogą być śmieszne :D

AlfredKondom

Oczywiście masz rację, nie wiem co wtedy sobie myślałem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones