Gary Oldman

Gary Leonard Oldman

8,6
109 418 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gary Oldman

Jak nie na Polsacie w filmie "Małe Jest Piękne" to na TVN "Harry Potter i Zakon Feniksa".
Mam dość tego aktora. Nie wątpię w jego talent , ale jest po prostu wszędzie!
Włączam ( tak to się k.u.r.w.a piszę?) Batmana, a tam nie zgadniecie kto... Oldman.
Najlepsze było jak, Polsat puszczał "Leon zawodowiec", a zaraz po nim "Piąty element" i w jednym
i w drugim OLDMAN!!!
Nie wiem. Ja po prostu mam jakąś manie i uwzięłam się na Gary'ego czy on naprawdę jest
wszędzie?
Jedno wiem na pewno, mam przesyt.

Alex1212

Ja mam trochę inaczej. Oglądam jakiś film, potem patrzę obsadę i "osz kurna, to tam gdzieś grał Oldman?". Potem patrzę na zdjęcia i rzeczywiście - Oldman. Gość gra różne postacie, ale za każdym razem tak, że nie widzę Oldmana, ale właśnie tylko te postacie. To sprawia, że go lubię i przynajmniej dla mnie jest dobrym aktorem.

blindoln

Fakt, Oldman jest jednym z najlepszych aktorów.:)

Alex1212

Jest jednym z najlepszych aktorów i dajesz mu jedynkę?!

KrokodylGiena

Dałam mu jedynkę, bo po prostu go nie lubię, ale nie wątpię w jego talent aktorski, który naprawdę ma.

Alex1212

Ale tu się ocenia właśnie talent aktorski...

KrokodylGiena

Wiem. Ale nie postawie mu tyle samo co Rickmanowi bo uważam, że mu do pięt nie dorasta...
Jest dużo aktorów lepszych od niego.

Alex1212

Gary Oldman jest bardziej wszechstronnym aktorem niż Alan Rickman, i żeby nie było, obu uwielbiam całym sercem. A za takie dawanie aktorowi oceny 1 "bo się go nie lubi" (przy świadomości geniuszu aktorskiego), za to powinni wywalać z filmwebu!

Vickynella

Wiesz, może to nie jest kwestia tego że "go nie lubię" - bo go nie znam. Jednak jego fizjonomia mnie odpycha. Hugh Grant, również nie przypadł mi do gustu.
Racja, Oldman miał więcej ról i pola do popisu, jednakże jak już pisałam odpycha mnie.

Uwielbiasz go? Ok, mi nic do tego. Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, w tym wypadku ocenę.

Pozdrawiam. :)

Alex1212

Ja również totalnie nie rozumiem, jak można tak świetnemu aktorowi jakim jest Oldman dać ocenę 1...?!? Nie sposób wymyślić jakiegokolwiek przekonującego uzasadnienia takiej oceny. Niby jak?
Z całym szacunkiem, proszę ogarnij się :)

maciejz5

Dziękuję, za te jakże super rady ;)
Postaram się ogarnąć.

blindoln

jest genialnym aktorem, w dodatku ma taka twarz ze wygląda świetnie w każdej kreacji :D

Alex1212

To może zmień stacje albo wykup inny pakiet telewizyjny, bo polsat i tvn ciągle maglują te same filmy, a w latach 90 Oldman miał sporo hitów na koncie. Obie te stacje zatrzymały się w tamtych czasach, więc tak to jest.

Alex1212

Dla mnie Oldman jest bardzo dobrym aktorem. Czasem jest trochę przesada że cały czas te filmy z nim ale on świetnie gra i jest wysoko w rankingu światowym. Ostatnio oglądałam film i dopiero jak weszłam na obsadę skapnęłam się że to on.

Alex1212

Ja zauważyłem, że jak w jakiejś stacji puszczą film z konkretnym aktorem to potem na innych stacjach też jest xd
Ostatnio było Grease, Gorączka Sobotniej Nocy i Be Cool z Johnnym Travoltą.

Alex1212

Nie bardzo rozumiem, jak można się znudzić/zmęczyć Oldmanem. Moim zdaniem to dobrze, że można go często oglądać w tv, dzięki temu młodsze pokolenia miłośników kina będą mogły podziwiać jego grę nie tylko w Batmanie i tych nowszych filmach, ale też i w tych z lat 90 i z początku tego wieku.
Tak wybitnym aktorem ciężko się znudzić, facet jest w stanie zagrać dosłownie wszystko i w każdym filmie gra inaczej.

użytkownik usunięty
borovka666

idealnie powiedziane, i pomyśleć, że nie ma jeszcze na koncie Oscara, ale może to i lepiej bo ostatnio wartość tej nagrody znacząco spadła

użytkownik usunięty
Alex1212

Bo jest dobrym aktorem.

użytkownik usunięty
Alex1212

Gary'ego nigdy dość! ;)

Alex1212

Jest wszędzie...jak to psychopata,wiesz,te sprawki :-) i bardzo dobrze...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones