Gary Oldman

Gary Leonard Oldman

8,6
109 486 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gary Oldman

Widziałem tylko trzy: Leon zawodowiec, Batman - Początek, Mroczny Rycerz. Co jeszcze warto zobaczyć?

Możliwe, że nadchodzącego Lawless, koniecznie Szpiega, dziwne, że nie widziałeś Harry'ego Pottera, Piąty Element, Wieczna Miłość, koniecznie Draculę. Ostatnio w telewizji był Air Force One, takie niezbyt inteligentne kino familijne, ale można obejrzeć jak się nudzi.

ja od siebie dorzucę koniecznie Stan łaski oraz Rosencrantz i Guildenstern nie żyją- ten drugi to bardzo specyficzny film, może nie dla każdego ale warto się samemu przekonać.

ja ci jeszcze polecam Sida i Nancy

Jeśli chodzi o filmy które widziałam:
Dracula - ten film napewno, jeden z moich ulubionych,
Księga Ocalenia nawet mi się podobała ale początek troche się ciągnie,
Dziewczyna w czerwonej pelerynie - nie podobał mi sie, naiwna bajeczka
Air Force One - dość ciekawy można obejrzeć ale nie jest to jakiś ambitny film
Sid i Nancy - bardzo fajny
Harry Potter, 5Element - świetne kino, Szpieg - ale zależy czy lubisz takie filmy (jest taki szary, przygnębiający, mimo to mnie wciagnął), Mroczny Rycerz Powstaje - też świetny film

Dracula. Mistrzostwo świata. A jeżeli lubisz czytać ksiażki to najpierw książkę przeczytaj.

Wariat23

Ja też polecam Draculę. ;)

użytkownik usunięty
YourBeatrycze

To będę musiał obowiązkowo zobaczyć, jeśli tak mocno polecacie! :)

Myślę, że nie pożałujesz, choćby dlatego, że reżyserem jest Francis Ford Copolla, a widzę, że gustujesz w jego filmach. ;)

użytkownik usunięty
YourBeatrycze

Gustuje gustuje, oczywiście, że tak :) właśnie pobieram, także niedługo zobaczę co wyczynia Gary Oldman. Widzę, że Ty też doceniasz Ojca chrzestnego, a to mało spotykane u kobiet, także brawa się należą ;)

Klasyka kina gangsterskiego- ciężko nie docenić. :)

użytkownik usunięty
YourBeatrycze

Jak lubisz gangsterkę, to polecam 'Chłopcy z ferajny' , 'Dawno temu w Ameryce' i 'Człowiek z blizną'. To tak żeby się odwdzięczyć za Draculę :)

Chłopców z ferajny oglądałam. A na dwa pozostałe mam chrapkę już od dłuższego czasu, obejrzę na pewno. ;)

użytkownik usunięty
YourBeatrycze

Jak obejrzysz, to powiedz jak się podobało :P a mi się kończy pobierać i zabieram się za tego wampira (czy kim on tam jest ten Dracula) :)

Dobra, a Ty napisz jak się Dracula podobał. Chyba offtop się zrobił tak btw. ;)

użytkownik usunięty
YourBeatrycze

Mój temat to można robić co tylko się podoba! :) ok, napiszę.

+ Leon Zawodowiec

W kolejności powstania, które widziałem i oceniłem na 8 oraz 9:
1. Rosencrantz i Guildenstern nie żyją
2. Prawdziwy romans
3. Krwawy Romeo
4. Leon zawodowiec
5. Wieczna miłość
6. Mroczny rycerz
7. Mroczny rycerz powstaje

No Dracula moim zdaniem obowiązkowo - ja uwielbiam :)
5ty Element, Wieczna Miłość. harry Potter, Ksiega ocalecnia tez nie jest taka zła, wszystkie trzy Batmany Nolana, świetna rola jako Gordona,.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones