Gary Oldman

Gary Leonard Oldman

8,6
109 486 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gary Oldman

Facet powala swoją grą. Możnaby go obsadzać w dowolnej roli i zawsze mamy gwarancję mistrzowskiej gry.

Pigmej

Dokladnie. Moze grac w kazdym filmie z byle jakimi aktorami, zawsze bedzie dobry :D

Pigmej

Potrafi zmienić tonację głosu, akcent, nie mówiąc o mimice i grze aktorskiej. Fenomenalny aktor. Wielki talent, aczkolwiek niedoceniony.

Pigmej

Tak, ja również darzę go wielkim szacunkiem. Nie tylko potrafii grać, jest w nim jakiś magnetyzm. :)

Pigmej

Oldman jest genialnym aktorem

Anda00

Zgadzam się z tobą.Rewelacyjny i bardzo utalentowany aktor.

Pigmej

- Bring me everyone...
- What do u mean as everyone?
- EVERYOOOOOOOOOONEEE !!!

i wszystko jasne...

Pigmej

na początku nie trawiłam go. ale z biegiem lat uważam go za genialnego aktora. "Drakula", "Leon", "Harry Potter" i wiele, wiele innych wyśmienitych postaci. teraz uwielbiam go.

Pigmej

może mistrzowska gra , może rewelacyjny , genialny ,cudowny i zachwycający ... ale czemu u diabła jest taki niedoceniany?!
moje serce krwawi :'(

Lydia_16

ja także nie mogę tego pojąć -.- osobiście uważam, że Oldman zasługuje na bardzo, bardzo, BARDZO duży szacunek, ponieważ nie widziałam jeszcze aktora, który tak jak on mógłby zagrać perfekcyjnie tyle różnych postaci o różnych charakterach.. Oldman jest genialny! <3

karolina_k0

Charyzmatyczny i przyciagajacy uwage widza, dla mnie jest po prostu genialny. Porownywalbym go do DeNiro, obaj sa jak kameleon, potrafia do kazdej roli sie wtopic i nie tyle ja odegrac ile ja przezyc. Ukradl juz wiele filmow swoja gra i mam nadzieje ze ukradnie jeszcze kilka, ktore tym razem zostana docenione.

Pigmej

jak dla mnie powinien wbic na 8 miejsce za tego cepa Hanksa, ktoremu trafily sie role w 3 dobrych (jak dla mnie srednich) filmach i opinie na tej podstawie wyrobiono

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones