Gaten Matarazzo

Gaetano John Matarazzo III

9,0
12 356 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gaten Matarazzo

Za każdym razem jak widziałem ten jego słodziaszny, bezzębny ryjec to nie mogłem powstrzymać śmiechu oglądając ST

Dwimerytguy

haha tak samo

Dwimerytguy

''bezzębny ryj'' tarzam się XD XD

Dwimerytguy

No typowo ale w pozytywny sposób. Po prostu jego widok i zachowannie wprowadza człowieka w dobry, spokojny nastrój xD

Dwimerytguy

Ale wiecie, że ten "bezzębny ryj" to efekt Dysplazji obojczykowo-czaszkowej, na którą ten chłopak cierpi?

użytkownik usunięty
Origa

Sądzę, że poprzednicy są świadomi choroby chłopaka i nie mieli nic złego na myśli. Rzeczywiście, Gaten wzbudza na twarzach uśmiech, wcale nie w negatywnym sensie. O, taki pocieszny, sympatyczny dzieciak.

Origa

a wiecie, że on ma zęby?

m_gendlek

To zapewne sztuczna szczęka którą zakłada.

bredny

Jedna z najsympatyczniejszych postaci z z całej serii ST, którą dotyczas obejrzałem. Zaczynam właśnie sezon 3 :)

Origa

Wiem że 5 lat za późno , ale nie wiem czy to to o czym mówisz ale na początku 2020 miał zabieg usuwania zębów z podniebienia czy jakoś tak w tej chorobie chodzi o też wyruszają dodatkowe zęby małe i duże , a thumbnailu jednego z filmów na YT jak odpowiadają na pytania jest Joe Kerry co gra steva i gaten , Joe taki poważny a obok radosny gaten z tym uśmiechem, takie to fajne to było , jego postać mimo wyglądu wprowadza dużo optymizmu

Dwimerytguy

Mam podobnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones