Gavin HoodI

6,1
607 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Gavin Hood

Czekam na Grę Endera choć pełen obaw ale pożyjemy zobaczymy ( pewnie znienawidzę bo
uwielbiam Sagę Endera )

jacator74

Mam wielką nadzieję, że zekranizują porządnie jedną z najlepszych książek jakie czytałam w ogóle.

obrazkowa

Zgadzam się w stu procentach. Kocham tą książkę ale jak spieprzą film, jeśli pominą jakiś ważny wątek, jeśli któryś aktor zepsuje swoją rolę to się chyba załamię.
Wystarczy, że w zwiastunie drugim już jest błąd - są pokazani wszyscy z jeeshu Endera podczas "gry" w Szkole Dowodzenia, a w książce było wyraźnie napisane, że Ender był w osobnym pomieszczeniu i komunikował się z nimi tylko przez słuchawki. :/

HailieEm

Wiesz, jeśli będą tylko takie błędy, to jeszcze jestem w stanie to znieść, gorzej jeśli zmienią fabułę albo jej części w jakiś istotny sposób. Twórcy mają o tyle łatwiej, że Card już napisał całą sagę i moga pilnować detali tak, żeby się nie porobiły dysonanse w przyszłych ekranizacjach kolejnych części. Mnie si€ę zwiastuny podobały. Ala mam dystans.
Już samo to, że dzieciaki są starsze niż w książce mi trochę przeszkadza. Ale lubię aktora, który gra Endera więc dam mu szanse :)
Pozdrawiam!

obrazkowa

Mnie tylko z aktorów nie podoba się Abigail Bresling i Mories Arias. Arias dlatego, że jest po prostu za niski. Gra starszego i wyższego od Endera a tak naprawdę jest tylko starszy :/

HailieEm

Ja byłem zachwycony :)

anonim31337

Ja szczerze mówiąc też, pomimo iż wycięli ponad połowę film był rewelacyjny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones