Gemma Ward

7,3
788 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gemma Ward

, modelingiem sie nie interesuje, ale jak dla mnie jest tak piekna, ze moge na nia patrzec i patrzec :D Nie wiem, ma cos w sobie, lubie patrzec na kobiety (jestem kobieta i jestem hetero!^^), ktore wygladaja troche tak...dziwnie. Strasznie intrygujaca twarz - troche jak ufo, troche jak skrzat, troche jak laleczka...i w tym wsyztskim jakos tak...kobieco.
Mimo wszystko oceny jej nie wystawiam, bo za co...?

gwell

http://cuppycakehead.justboard.net/
forum o modzie, poniekąd związane z gemmą, zapraszam < 3
sorki za spam

gwell

"Strasznie intrygujaca twarz - troche jak ufo, troche jak skrzat, troche jak laleczka" - dla tego została modelką :)

gwell

Może to ufo a wy się tak podniecacie. Kto to sprawdzi przecież jest z drugiego końca świata. Fakt że jest tak ładna że byłaby inspiracją dla niejednego renesansowego artysty takiego jak Boticellego czy Da Vinci.

gwell

gwell: ", lubie patrzec na kobiety (jestem kobieta i jestem hetero!^^), ktore wygladaja troche tak...dziwnie. "

O niehetero skłonnosciach świadczyłoby, gdybyś odczwała pociąg seksualny do kobiety, a nie to, że wydaje ci się ładna i intrygująca. Przeciez gdy podziwiasz śliczne kotki, psy, konie, to nie znaczy ze jesteś zoofilem. Ja podziwiam wiele kobiet, podobnie jak zachód słońca czy widok górski ( również wielu mężczyzn w ten sam sposób - bez zaangażowania sfer erotycznych) i wkurza mnie, gdy o tym mówię, a ktoś ma głupie skojarzenia.
Co do oceniania postaci gwiazdkami, ja mam do tego trochę inny stosunek. Wydaje mi się, ze to ocenianie nie musi być obiektywnie bezwzględnie sprawiedliwe - to przecież nie żaden konkurs, tylko Twoja ocena. Mówi więcej o Tobie niż o ocenianej postaci, nie ocenia jej obiektywnych walorów, tylko wrażenie, które wywarła na Tobie. Gdyby na mnie ktoś zrobił takie wrażenie, na pewno nie poskąpiłabym mu paru gwiazdek ;-)
pozdr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones