Gene Hackman

Eugene Allen Hackman

8,3
22 492 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gene Hackman

Co Hackman robi na 43 miejscu?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

Przecież on powinien być co najmniej w pierwszej dziesiątce...
Uwielbiam tego aktora... Jest świetny w tym co robi i widać że naprawdę to kocha... Jak to się stało, że jest tak nisko... Ehhh....

flexia

nienawidzę debili takich jak Ty,którzy wyjeżdżają z tym prymitywnym pytaniem

Robert_De_Niro

To bylo pytanie retoryczne, zeby oddać szacunek i podziw, jaki do niego czuje. Rownie dobrze moglabym napisac "jest jednym z najlepszych aktorow na swiecie, uwielbiam go w takim i takim filmie, jest poprostu boski".
Przecież doskonale wiem, dlaczego ranking wyglada tak a nie inaczej ==
I proszę, żeby mi nie ubliżać, bo nic złego nie zrobiłam == pfff

flexia

To fakt to wielki aktor, nalezy do mojego scislego grona ulubionych nabardziej podoba mi sie w roli twardych strozow prawa bo chyba ta plakietka przywarla do niego na stale: francuski lacznik, mississippi w ogniu czy bez przebaczenia! Cudny aktor dla mnie tez za daleko w tej klasyfikacji ale nie ma co sie nia sugerowac ,,po czesci oczywiscie" bo nie jest wiele warta! Pozdrawiam

użytkownik usunięty
ajka127

W kilka dni spadł o 100 pozycji, żałosne. Hackman bez wątpienia powinien być w top10. To aktor pokroju Pacino,Hoffmana, ale cóż aktorów bardziej się ocenia po rolach i popularności. Szkoda, że Gene nie miał taki wielu wspaniałych ról jak inni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones