Gene Hackman

Eugene Allen Hackman

8,3
22 152 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gene Hackman

Nie jestem w stanie dobrze go ocenić - widziałem go tylko w trzech filmach ("Bonnie i Clyde", "Bez przebaczenia" i "Skok"). Podobno warto zobaczyć "Stracha na wróble" i "Francuskiego łącznika". Co jeszcze?

Platton

Francuzki Łącznik (szczególnie jeśli chodzi o 1, choć 2 też uważam że jest przyzwoita)
"O jeden most za daleko" i w miare dobry jest z nim film "Władza absolutna".Reszty filmów jeszcze nie widziałem,albo nie za bardzo pamiętam.

Platton

Stracha na wróble zdecydowanie polecam

Platton

Obejrzyj sobie Podejrzanego - powiadam ci warto - genialna rola Gena.

Platton

Zdecydowanie Rozmowa, sam Hackman uważa go ponoć za najlepszy film, w którym zagrał.

Platton

Jeszcze Missisipi w ogniu wyśmienite oprócz tych które poprzednicy wymienili.

Platton

ja bym dorzucił obowiązkowo "Karmazynowy przypływ","Firma" z nowszych "Wróg Publiczny", ale warto też zerknąć na "Supermenów" ,bo świetnie zagrał Lexa Luthora...

Platton

Hackman jest świetny w każdej roli, uratuje nawet najgorszy film, ja uwielbiam wszystkie jego role, które zagrał juz jako starszy gość, tak od końca lat 80tych:ja polecam Podejrzanego, Missisipi w ogniu, Władzę absolutną, Krytyczną terapie ( której nikt tu nie wymienił a tez świetna rola ), Ławę Przysięgłych, a ze starszych Tragedie Posejdona. W rolach komediowych tez jest rewelacyjny - np Klatka dla ptaków czy Witamy w Mooseport ( ten film akurat średni ale Gene go ratuje ). Ogólnie warto obejrzeć go naprawde w kazdej roli!

użytkownik usunięty
Platton

"Rozmowa", "Francuski łącznik", "Wróg publiczny", "Bez przebaczenia", "Bez wyjścia", "Karmazynowy przypływ"

Platton

Zdecydowanie "Rozmowa", to jeden z jego najlespzych filmow.

Platton

"MISSISSIPPI W OGNIU" Alana Parkera!

"Nasz stan jest suchy jak pustynia. Co potwierdzą tutejsi alkoholicy."
Lepiej linczują niż rymują.

-Lubi pan baseball?
-Tak, to jedyna szansa zobaczyć Czarnego, podnoszącego kij na Białego nie wywołując rozruchów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones