Gene Hackman

Eugene Allen Hackman

8,3
22 492 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gene Hackman

~~~~I to w jakim stylu! Aktualnie znajduje się na 6-tym miejscu! ~~~~

Niestety niedługo spadnie o 200 miejsc w dół, ustępując miejsca popularniejszym, szkoda tylko że tak mało utalentowanych jak chociażby Gene...

Naxel

Co najmniej 200 i żenująca średnia 7, coś, poważni kinomani pomóżcie Genowi przetrwać atak klaunów!!!

_Andrzej_

Rozumiem aż za dobrze- a tak się cieszyłam, gdy Helena Bonham-Carter przekroczyła magiczny tysiąc ze średnią ponad 9.0, zadebiutowała na 7 miejscu i... szkoda słów. Na trolle nie ma rady, gdy zobaczą na wysokim miejscu nazwisko nieznane im z bravo/popcornu etc, lub gdy ich ukochana gwiazdka spada w rankingu, automatycznie stawiają 1. Żałosne.

Naxel

HURRRA! Wreszcie w top setce i to w czołówce! Ocena na 6!!
Niech żyje Gienek! Gienku nie daj się zrzucić z rewelacyjnego miejsca
Trzymam kciuki...

oby az tylu klaunow nie było co go będą zrzucać

Naxel

Ja Gienkowi już wiele mięsięcy temu dałam 10...wspaniały aktor...mam nadzieję, że utrzyma się w Top 100. Ogolnie uważam ten ranking za gówno wart, skoro Bloom jest tak wysoko (do faceta nic nie mam, tylko że on gra dość średnio, chłopak), ale dla mojej własnej satysfakcji, miło gdy Gienek jest wysoko :)

pozdrawiam fanów :)

Naxel

No, to i ja się dołączam! Na razie widziałem co prawda tylko "Niewygodnego świadka", ale na dziesiątkę dla Gene'a w zupełności wystarczy!

Naxel

Gienek poza pierwszą setką...hmm...głos ludu przemówił...to jeszcze jeden gwóźdź do trumny demokracji - masy zazwyczaj gówno wiedzą ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones