Gene Hackman

Eugene Allen Hackman

8,3
22 492 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gene Hackman

To jest skandal

użytkownik usunięty

Taki wspaniały aktor, który powinien być w top10 a nie ma go nawet w top50 ;) Kolejny raz jest to udowodnione że ranking aktorów to ranking popularności, szkoda, że Hackman nie miał jakiś ról jak De Niro w Taksówkarzu czy Pacino w Ojcu, jakby miał to byłby rozchwytywany i ceniony. Stworzył fantastyczne kreacje we Francuskim łączniku czy też Bez Przebaczenia. To absolutny mistrz, dla mnie jest lepszy od De Niro i wielu innych świetnych aktorów jak Hoffman czy też Oldman.

popieram w 100% dla mnie moze nie jest numerm 1 ale jest w pierwszej 20-stce jest to genialny aktor ktory spad w rankingu z powodu takich aktorwo jak Pitt ktorzy nie dorastaja mu do piet szkoda wielka szkoda

Z całą pewnością powinien znaleźć się w pierwszej dziesiątce, ale czego spodziewać się po użytkownikach, którzy na bardzo wysokich miejscach umieszczają takich aktorów jak Willis czy Laurie.

użytkownik usunięty
risatta

Co do Willisa się nie zgodzę, nie jest wybitnym aktorem ale jest fajny :) Laurie,Norton,Freeman,Eastwood,Crowe,Ledger i inni to są nie są wybitni aktorzy a zajmują czołowe miejsca, ale cóż szkoda że to ranking popularności. Prawdziwą listę najlepszych aktorów z prawdziwego zdarzenia macie tutaj : http://digitaldreamdoor.nutsie.com/pages/movie-pages/movie_actors.html

Ale na tak wysokie miejsce w zupełności nie zasługuje. Przynajmniej według mnie.
Widziałam ten ranking już jakiś czas temu. ;)

Morgan i Clint nie są wybitnymi aktorami?

użytkownik usunięty
Riddick_2

Nie są, Freeman i Eastwood to wyłącznie dobrzy aktorzy ;) Gene jest już na 170 miejscu, o w dzień o 60 miejsc. Jeszcze lepiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones