Gene Hackman

Eugene Allen Hackman

8,3
22 492 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gene Hackman

kurde boli mnie serce jak widze ze ten genialny aktor nie jest w top 100 juz nie mowie ze musi byc odrazu pierwszy a on ma dopiero 649 głosów!!

McNeal

Popieram z całych sił!!! To nie do wiary, ja widziałam okolo 20 jego filmmow bo je zbieram i naprawde nie docenia sie tego aktora na filmweb(no bo przeciez to laureat dwóch oskarów!!)

McNeal

bardzo chetnie na niego zaglosuje Bardz Dobry aktor W kazdej z rol wypada bardzo dobrze

McNeal

Właśnie przed chwilą też mnie to zdumiało. Daję gościowi 10 i dodaję do ulubionych. Ten facet jest jednym z najlepszych amerykańskich aktorów (zdecydowanie lepszy niż np. Dustin Hoffman) a taki Bloom Orlando ma więcej głosów. To widomy znak tego, że w Polsce nadal nastolatki najwięcej siedzą w internecie.

Jorjan

Zgadzam sie w 100% To jest skandal!Gena'a Hackman'a mozna postawić w jednym rzeczie z takimi sławami jak Al Pacino,Robert De Niro oraz Jack Nicholson.To jeden z nawybitniejszych amerykanskich aktorów.

McNeal

Ja też nie mogę zrozumiec czemu taki aktor nie jest w setce ludzi kina.
To jest naprawdę nie zrozumiałe, gdyż nie które osoby na to nie zasługują, ponieważ nie mają talentu tylko wygląd.

Anda00

Dołączam do głosów krytyki...Jeden z z lepszych amerykańskich aktorów a nawet notowany na liscie nie jest...

McNeal

Notowany na liście, jak to zabrzmiało, ale spoko, spoko, na dziś już tylko 30 głosów dzieli Gene'a od notowania.

_Andrzej_

Hehe...37 miejsce!!!

użytkownik usunięty
Motorcycle_Boy

Ech, szkoda gadać. Spadł na 180 miejsce, a powinien być w Top10 aktorów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones