George LucasI

George Walton Lucas Jr.

7,6
4 362 oceny scenariuszy
powrót do forum osoby George Lucas

Chcąc czy nie, w tym dziale powinien być w pierwszej 10. Wszechświat Star Wars jest istnie
przewspaniały.

weekendowy_filmowiec

To prawda, universum Star Warsów jest super, jednak Lucas ma też swoje słabości. Przede wszystkim nie radzi sobie z dialogami. Po za tym ostatnio coraz gorzej sobie poczyna niestety, a rankingiem na filmwebie nie należy się przejmować.

weekendowy_filmowiec

Z jakiej paki? Jeden film to nie wszystko. Co takiego oprócz SW osiągnął Lucas? Jakby nie patrzeć cała jego "wielka kariera" opiera się na tym jednym kultowym projekcie. I on ma niby być w pierwszej 10? To jest miejsce dla ludzi, którzy zrobili jednak więcej.

nata1909

3/4 jego wszystkich produkcji jest powiązanych ze star wars, które nie jest tylko 1 filmem ;P Poza tym ma parę nominacji/nagród za nie-SW produkcje, jak choćby graffiti, czy poszukiwaczy arki.

Azejzel

Właśnie chodzi mi o to, że 3/4 opiera się na SW. Jak dla mnie to nie wystarczy.

nata1909

Nie stwierdzam, że jest mega-hiper-uber scenarzystą, bo osobiście za atak klonów to bym go tasakiem pokroił ;P Natomiast mój poprzedni post miał tylko ukazać, że autor tematu ma się na czym opierać wystawiając opinie wybitnego scenarzysty-Lucasa:P

nata1909

Indianę Jonesa też stworzył.

weekendowy_filmowiec

Pełna zgoda - jako osoba odpowiedzialna za tyle wiekopomnych projektów zasługuje w pełni na pierwszą 10. Któż nie zna tak wielkich dzieł jak Ewoki, Holiday Special, Kaczor Howard, Indiana Jones 4, The Clone Wars czy Red Tails. Doskonałość tych dzieł mówi sama za siebie:).

tc1987

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,102433,12772217,Kolejna_czesc__Gwiezdnych_Wojen__w_2 015_roku___Walt.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_TokFm

al113

Widziałem to już ale póki co traktuję to jak info z 1 kwietnia. A jeżeli prawda to kto wie - ekranizacja Dziedzica Imperium jako VII epizod:)? Tylko marzenia póki co ale mówię - nie traktuję ego na razie inaczej jako "faktu prasowego":).

al113

Selena Gomez jako Padme, a Luce'a zagra jakiś pedałkowaty laluś z JonasBrothers albo innego shitu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones