George LucasI

George Walton Lucas Jr.

7,6
4 368 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby George Lucas

Niech Lucas przemyśli to. W końcu ma swoje lata, a druga szansa może się nie zdarzyć. Ja chciałbym restart Star Wars. Stworzyć całe uniwersum zupełnie od nowa.

Ew. jakąś historie mającą miejsce między jedynką a dwójką, lub trójką a czwórką. Może też być historia z przed jedynki. ;)

użytkownik usunięty
Graczdari

Ja uważam, że powinni na nowo napisać wydarzenia które działy się po epizodzie 6. Yuzhan Vangowie. Na co komu oni. Skoro powstały filmy pełnometrażowe to nic się już niestety nie da zrobić, a byłbym za tym, żeby zmienić w znacznym stopniu film 1. Powinni też znacznie uzupełnić historię pomiędzy epizodem 3 i 4. Historia o Starkillerze nadaje się w sam raz na film. Jest już gra #1 i #2, podobno ma być trójka. Wg mnie to Lucas powinien nakręcić trylogię opowiadającą właśnie o nim. Mroczny film o jednym z najsilniejszych rycerzy Jedi. Kurczę no aż się prosi o taki film. Tylko no musiałby być mroczny i wiernie odwzorowany grze ze wszystkimi mocami Starkillera. To by był strzał w dziesiątkę a Lucas znowu zarobiłby kokosy. No tylko pytanie czy ludzie poszliby na film, którego zakończenie znają?

A ja proponuje żeby Lucas zekranizował ,,Trylogie Thrawna``. Przynajmniej postać ,,głównego złego`` jest dużo bardziej ciekawsza niż sam Imperator. Właściwie jedyny problem to by kto grał Han,Luke`a i Leie.

Lucas już chyba całkowicie sobie odpuścił filmy w universum, a że zapiera się ręcami i nogami, że nie pozwoli robić filmów nikomu innemu to możemy sobie pomarzyć. @Bambinho chyba żartujesz, że chciałbyś Force Unleashed od Lucasa. Już III epizod powinien być mrocznym filmem, w końcu pokazuje wojnę i przemianę Skywalkera w Vadera i co ... i tak mimo, że mocno podciągnięto poziom to wysypują się momentami cukierki dla dzieci. Lucas głupi nie jest i wie, że SW najwięcej kasiorki przyniesie jeżeli będzie skierowane właśnie do najmłodszych. Dobrze, że jeszcze potrafi zrobić coś poważnego w formie gry jaką jest z pewnością FU ale na poważne filmy bym nie liczył.

reese

Lucas już się rozleniwił,ma swoje lata,kasy też mu nie brakuje.Z resztą to reżyser jednej serii.Po za Star Wars nic nie wniósł w kinematografie, w przeciwieństwie np do Spielberga,który miał i dalej ma wiele projektów.
Ale i tak szacunek mu się należy,bo Star Wars to majstersztyk (szczególnie starsze epizody).

Graczdari

restart Star Wars? wybacz, ale jesteś głupi czy tylko udajesz? Filmy to wycinek całego uniwersum. Książek są setki zacznij czytać. Gier też jest sporo. O ile się nie mylę to sama seria książek o Obi-Wanie i Anakinie jest około 20stu. Mówię tu o Jedi Quest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones