Geraldine Chaplin

Geraldine Leigh Chaplin

7,4
6 043 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Geraldine Chaplin

Jestem w ciężkim szoku, że nikt jeszcze nic nie napisał o tej doskonałej aktorce!!!Była wspaniała w "Annie i wilkach", a w Chaplinie świetnie zagrała swą babkę, matkę Charlesa Chaplina, cierpiącą na chorobę psychiczną. Naprawdę dobra aktorka *(ma to we krwi)****

Vena_Poetica

Miała doskonały debiut w "Doktorze Zhivago". Fakt rolę matki Chaplina zagrała swietnie. Zagrała również w wielu kultowych np "Nashville" "Czterech Muszkieterów" czy "Porozmawiaj z nią". Szkoda że teraz dostaje rolę w jakichś szmatławcach typu "Bloodrayne"

Vena_Poetica

Widziałem ją ostatnio w "Sierocińcu" - ale się postarzała.

Vena_Poetica

ma bardzo charakterystyczna twarz. do tego te kropki pod oczami. ja ja widziałam ostatnio w "sierocińcu" i "melissie p." mysle ze jest dobrą aktorką.

Vena_Poetica

Jest rewelacyjną aktorką, cały swój kunszt aktorski pokazała u Saury - np. we wspomnianym "Ana y los lobos" czy "Cria cuervos". Zywy, nieskażony talent!

AlexDeLarge

i bardzo charakterystyczna uroda ;)

maruda

Bardzo charakterystyczna uroda i nie starzeje się kompletnie źle.

użytkownik usunięty
ginnny_w

to moja ukochana aktorka ale niestety wygląda na starszą niż jest w rzeczywistości .... nie wiem na ile jest to zasługa charakteryzacji a na ile niestety działanie czasu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones