Gerard ButlerI

Gerard James Butler

8,1
35 306 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gerard Butler

GERARD

użytkownik usunięty

GERARD JEST NIESAMOWITY.NIE WIDZIALAM BARDZIEJ WSPANIAŁEGO MĘŻCZYZNY I AKTORA NIŻ ON. CHCIAŁABYM ABY UKĄSIŁ MNIE TAKI DRAKULA.
A DO TEGO JEST TAKI ODWAŻNY. TYLKO SZKODA ŻE TAK SMUTNO KOŃCZY SIE JEGO UDZIAŁ W FILMACH:"DRAKULA 2000" ORAZ "WŁADCY OGNIA". BUTLER IS THE BEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GOSIA B.

Nie tylko w tych dwoch mu sie uamrlo. Jeszcze w Attyli i Lara Croft-kolebka zycia. Widocznie uznano, ze jest w te klocki swietny. Fakt, umiera pieknie!!!

dlaczego takcy faceci są tylko w filmach.....

On jest NIESAMOWITY po 100 kroć!!!!!!!!!!!!!!! Co za ciasteczko!!!!!!!!!!!

Ciacho i jeszcze niesamowity aktor. Jego rola w L.K kolebka zycia, była porywająca. Dlaczego jest tak nisko Top 100??

A słyszeliście jak śpiewa(buja w obłokach)
Nikt lepiej by sienie nadał do roli Upiora...

julabingo

Popieram ostatnia wypowiedź, bo niestety nigdzie indziej go narazie nie widziałam )= Głos ma cudowny! A jako Upiór...(buja w obłokach

Osobiście od 7 lat jestem fanką Gerarda. Ale najbardziej to wkurza mnie fakt, że tak mało osób docenia tego wybitnego....PO PROSTU ZABÓJCZEGO MĘŻCZYZNĘ!!!

Nootie

zgadzam sie z wami wszystkimi,jeste naprawde przystojny,a jako upior...nic dodac nic ujac...takiego upiora moglabym spotkac na swojej drodze...coz pomazyc mila rzecz...

Nootie

zgadzam sie z wami wszystkimi,jeste naprawde przystojny,a jako upior...nic dodac nic ujac...takiego upiora moglabym spotkac na swojej drodze...coz pomazyc mila rzecz...

Nootie

zgadzam sie z wami wszystkimi,jeste naprawde przystojny,a jako upior...nic dodac nic ujac...takiego upiora moglabym spotkac na swojej drodze...coz pomazyc mila rzecz...

Nootie

Dobre określenie ZABÓJCZY MĘŻCZYZNA .
Uważam że jest bardzo sexy , męski ....
to wesoły i pociągający facet niedość że dobry aktor to jeszcze prawnik.


ARWENA

Nootie

Dobre określenie ZABÓJCZY MĘŻCZYZNA .
Uważam że jest bardzo sexy , męski ....
to wesoły i pociągający facet niedość że dobry aktor to jeszcze prawnik.


ARWENA

TO PRAWDA JEST NIESAMOWITY.
Bardziej rozbudza zmysły w tej rozpiętej koszuli na zdjęciu przy moim emeilu niż cały tuzin innych facetów niewiadomo jak wyglądajacych.
A to jego spojrzenie.... cudowny mężczyzna ,świetny aktor.

pozdrawiam

jessica_6

musze ci przyznac racje, pobudza zmysly i wyobraznie przynajmniej moja...
szkoda ze taki daleki i nieosiagalny...ale popatrzec milo i mozna nacieszyc wzrok...

pozdrawiam

violettas1

Jak ja patrze na jego zdięcia to aż gorąco mi się robi i ślinka mi cieknie!!! CO ZA FACET!!!!!!!!!!!!

Ulka

TO BARDZO MĘSKI I PODNIECAJĄCY MĘŻCZYZNA
CUDOWNY FACET POPROSTU,


POZDRAWIAM

jessica_6

to prawda on potrafi rozpalic zmysly i pobudzic wyobraznie...!!!!!!!!!!!!


pozdrowionka

Jestem zauroczona nim,.nawet Go poznałam w Szkocji9.To był festyn i wybrałam się z koleżnką,no i.....!Zapewne nie uwierzysz,ale On był i to w szkockiej spódniczce.Był zabójczy!!!!!!!!!!Poprosiłam o autograf a On mnie pocałował (w policzek):(

chuchem

Gerry znowu pali niestety ten wredny naług nie chce Go wypuścić ze swoich szponów

http://www.gerard-butler.net/4images/detai...?image_id=16807 [www.gerard-butler.net/4 ...]

szkoda że się poddał ,oby mniej palił
alebez papierosa czy z papierosem i tak go kochamy ,nie? to
dalej jest cudowny Gerard Butler (jak to napisali w jednej gazecie "facet , który doprowadza kobiety do szału") On jest szałowy


Aneta

jessica_6

http://img93.imageshack.us/img93/7333/raechel07016is.jpg [img93.imageshack.us/img ...]

jessica_6

masz racje, pali, nie pali- szkoda ze marnuje zdrowie...ale my go i tak kochamy i juz tak pozostanie
pozdrawiam

violka

violettas1

Słodki Gerard...zgadzam się z papierosem czy bez i tak jest boski!!!

Ulka

WITAM
Podaję link pod którym można głosować na naszego ukochanego Gerrego.
http://www.voote.com/jsp/index.jsp [www.voote.com/jsp/index ...]
a na musical "Upiór w operze" to taki link
http://www.voote.com/jsp/VoteServerPage.js...ES00&VoteID=278 [www.voote.com/jsp/VoteS ...]

można głosować codzinnie jak usunie się pliki cooki w narzędziach strony.przy pasku zadań strony jest napis narzędzia -potem pisze opcje internetowe i tam jest "pliki cooki" dajecie usuń i ok.
i tak co dzień przed każdym głosowaniem .
prawdziwa fanka powinna głosować ,
na Gerrego to są głosowania
-hottest british actor
- best actor in a mask
- best actor a vampire
- favorite movie musical
więc dziewczyny do dzieła pomóżcie Gerremu wspiąć się na szczyty.
macie wypisane kategorie, znajdzcie je- kilk- i głosujemy klikając na zdjęcie Gerrego ,w górną tabelkę wpisuje się kod który oni tam wyżej podają , myślę że dacie radę.


pozdrawiam
Arwena

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones