Gerard ButlerI

Gerard James Butler

8,1
35 286 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gerard Butler

Został najatrakcyjniejszym mężczyzną 2005, pokonując i pozostawiając w tyle takie sławy jak: Alan Rickman, Sean Bean, Orlando Bloom, Viggo Mortensen, Russel Crowe, Jonny Depp, Hugh Yackman, Ewan Mcgregor. Gerry był i jest zawsze najatrakcyjniejszy, nieprawdaż???

baby

Święta prawda!!! był, jest i będzie! W pełni zasługuje na to miano! Udowodniła to mrówcza praca jego wiernych fanek (do których ja też się zaliczam), które walczyły dzielnie do samego końca! Może dzięki temu posypią się nowe ciekawe propozycje filmowe bo oprócz ujmującej urody nie brak mu też talentu.

marianna44

Należało mu się to pierwsze miejsce jak niewiem.
Za wygląd za talent za wszystko.
Jest niesamowity -mmmmmmm.



ARWENA

jessica_6

Ha! Gerry jest po prostu debeściak! W filmie, dzęki któremu zaistniał w takich rankingach przez większość czasu chodzi w masce i peruce a pod koniec ma pół twarzy pokrytej bliznami, jest częściowo łysy a częściowo rozczochrany i ma wymięte ubranie. A mimo to jego olbrzymi urok, męskość, uroda i talent są tak silne, że zostału zauważone i nagrodzone tym wyróżnieniem! Brawo Gerry!

spin_girl

Zgadzam się z toba nawet charakteryzacja w "Upiorze " nie zepsuje tego seksapilu jaki ma Gererd Butler .Od niego to bije.Poprostu jest męski a ta rozczochrana czupryna i koszula wanieładzie tylko to potęgują.


pozdrawiam.Arwena.

jessica_6

hej zgadzam sie z wami ze jest superowy a w upiorku jego tajemniczosc powoduje ze staje sie przez to bardzo uwodzicielski i godny pozadania.nic dodac nic ujac facet palce lizac...

violettas1

O TAK - BEZ WĄTPIENIA .
MOŻNA NIE LUBIEĆ JEGO FILMÓW BO NIE KAŻDY MA TAKI SAM GUST ALE NIE DA SIE NIE ZAUWAŻYĆ ŻE ON JAKO FACET JEST GODNY UWAGI JAK JASNY GWINT.

Arwena

jessica_6

czesc ogladalam z nim kilka filmow i to prawda ze nie wszystkie moze mnie powalily ze wzgledu na swoje walory artystyczne ale....na 100% gerard byl w nich powalajacy,szczerze przyznam ze ogladalam te filmy ze wzgledu na jego osobe,natomiast "upior w operze" zarowno film jak i aktor cud miod i orzeszki pozdrawiam ...

violettas1

cześć
Weźmy takiego tomb raidera co tam takiego zajmującego oprócz Gerrego.Jedna z moich ulubionych scen z tego filmu ta na łodzi z Gerrym na podłodze to mnie dosłownie rozwala - całkowicie, jak oglądałaś to wiesz o co mi chodzi.W jakim filmie by się nie pokazał zwraca na siebie uwagę- przenajmniej moją.

pozdrawiam

jessica_6

zgadzam sie z toba film ogolnie malo powalajacy po prostu wielka bajka dla duzych dzieci ale...wlasnie jest jedno ale...gerard wypozyczylam ten film tylko i wylacznie na jego osobe i jego postac zrekompensowala mi w 100%kiepskie walory calego filmu, prawdziwy przystojniak...scena na lodce..chcialabym tam na niej byc!!!
pozdrawiam

violettas1

Ja wolałabym żeby mnie tam nie było bo zawału bym dostała i tak mało go nie dostane jak patrze na to ciało Gerrego .jezu .......mało co mnie tak porusza jak on.
Te jego ruchy tam , zachowanie - i to do filmu jest a jaki on musi być naprawę !?uuuuuuuu "hot ,hot"

pozdrawiam

jessica_6

ja wrecz przeciwnie podtrzymuje,statek jak najbardziej, w objeciach takiego faceta moglabym byc wszedzie jego twarz oczy ...caly on..magnetyzuja...dlaczego taki fecet jest tak daleko?????????????

violettas1

Jest przystojny, ale w tej masce od dołu jego usta i ząbki przypominały mi królika. Poza tym jego głos nie bardzo się nadawał na upiora, powinien być dużo głębszy i przerażający. Ale oczywiście jako facet może się podobać...chociaż pewnie gdyby nie ta maska, nie byłoby takiego zainteresowania.

lighthouse

mniam mniam jest przystojny to zasłużył!;]

kosmitka_

popatrzcie w ciekawostkach pisze tam ze podczas zdjęć do "pani brown" uratował jakiegos tonącego chłopczyka... iiiii chcialabym sie znaleść na miejscu tego dziecka! ;)

kosmitka_

Gerry jest przystojny to fakt ale dla mnie to nie tylko ta uroda tak przyciąga , bo nawet jak w jakiejś roli nie jest tak atrakcyjny to i tak emanuje od niego męskość , siła .Ma to w sobie i już.prawdziwy facet 100% mężczyzny do kochania i podziwiania

lighthouse

pozwole sobie niezgodzic sie z toba,chociaz kazdy ma swoj gust i odczucia,mnie jego glos podobal sie bardzo.w masce byl bardzo tajemniczy i bardzo przyciagal wzrok i pobudzal zmysly, jednym slowem w masce czy bez...przynajmniej dla mnie jest powalajacy porywajacy i wogole...naj...

violettas1

Violettas1 daj mi jakieś namiary na siebie - numer gg albo co - to pogadamy na temat Gerego, wymieniemy poglądy i wogóle pogawędzimy (oczywiście jak chcesz)

pozdrawiam

lighthouse

jak to głos nie nadawał się na upiora - nie mógł być przerażający bo nie miał taki być .sam Gerry w wywiadach mówił że ten film miał być romantyczny ,piękny , o miłości a nie taki straszny jak jego poprzednie wersje.
A facet się podoba (może nie wszystkim ale mają takie prawo)bo jest sexy jak jasny gwiny!!!!

jessica_6

hej hej wszystko to co piszesz o gerardzie to ja pod tym podpisuje sie dwoma rekoma
podaje moje gg sama mialam ci to zaproponowac pozdraiwam
gg5180301

jessica_6

arwena co do mojego gg to czesto jestem ukryta wiec tym sie nie zrazaj pisz smialo ja sie odezwe
pozdrawiam

lighthouse

Hej! Ząbki ma śliczne bo białe i równe. A usteczka jak mówił w wywiadzie nie mógł szerzej otwierać śpiewając bo by mu było widać migdałki / zapewne też piękne/. A co do filmu to nie był horror i nie miał straszyc ludzi tylko melodramat, który mial poruszyć serca widzów. A zainteresowanie nie wynika z jego urody /choć nie można zaprzeczyć jest jest przystojny/ ale z tego, ze jest wspaniałym /doskonałym/ aktorem, inteligentnym, z poczuciem humoru i nie ignoruje swoich fanów a wręcz przeciwnie. A, że nie wzbudza sensacji i nie gości na pierwszych stronach gazet podpojami miłosnymi i skandalami to tylko świadczy o tym, że on chce grać, bo kocha swoja pracę i to jest to co lubi robić, a nie za wszelka cene zdobyć popularność. Ale to jest moja opinia.
Pozdrawiam

baby

masz racje zabki to ma piekne, a to ze nie jest na pierwszych stronach gazet z powodu skandali to tez nalezy zapisac mu na plus, procz urody, glosu i talentu, widac ze ma poukladane w glowie,jednym slowem facet na medal prawie ideal...
pozdrawiam was

baby

Rosemarie masz rację 100% .
Z jednej strony nieraz szkoda że nie można sobie o nim poczytać w gazetach ale dobrze że te brukowce nie niszczą mu życia, że trzyma je trochę na boku .Przeciesz ma prawo do prywatności, ale masz rację co do tego że nie ma w koło niego skandali bo on nie jest jednym z tych zepsutych gwiazdorów mających 10 bab na miesiąc.Gerry jest prawie ideałam ,to facet który ma mądrze w głowie i za to go uwielbiamy.

violettas1

Gdyby nie Gerry to niektóre filmy nadawały by się do śmietnika on podnosi im range. Facet cód miód i czekolada!!!!!! Uwielbiam go!!!

baby

A wie ktoś może co z filmem "Beowulf & Grendel"? Chciałabym go zobaczyć, a w Polsce jakoś nie widać zainteresowania tym filmem. Na pewno będzie fajny, tylko skąd go wytrzasnąć? Bo nie liczę, że zobaczę go u nas w kinie.
Pozdro

Veda12

hej tez bym chetnie sie cos dowiedziala na temat tego filmu gdzie go zdobyc i czy wogole zagosci w naszym kinie...
milo bedzie zobaczyc gerarda w kolejnej roli

violettas1

I to jeszcze w jakiej roli-wojownika. A on tak doskonale się do tego typu ról nadaje. Był super jako Attyla.

Veda12

OJ NADAJE SIĘ NADAJE MIECZ MU W RĘCE PASUJE I WOGÓLE WYGLĄDA JAK MŁODY BÓG

jessica_6

No nie zaprzeczę:-)

Veda12

Hej! A widziałyscie jak będzie wyglądał jako król Leonidas??? Cudo! oto link do vodeoclipu.
http://300themovie.warnerbros.com/video_journals.html [300themovie.warnerbros. ...]

Miłego ogladania.

baby

oj widziałam jak bóg z greckiej mitologii.wrrr aż go to ciało rozpiera

Veda12

HEJpozdrawiam .też muszę dorwać ten film , ale nie wiem jeszcze jak narazie cisza.ale myślę że szybciej dostaniemy go na kompa niż się w kinach raczy pokazać - tak mi się wydaje.
zresztą napisano - szukajcie a znajdziecie.

jessica_6

Szukałam, a nie znalazłam:-(
Może komuś się udało znaleźć?

Veda12

Hej!
Jak tylko cos będę wiedziała na temat Beowulfa @ Grendela to zaraz tutaj dam znać. A w tej chwili wiem , ze 9 lutego zostaje wydany przez Monolith na DVD film z Gerrym "Gra ich Życia", czyli The Game Of Their Lives. W kinach go nie bedzie.
Życzę miłego ogladania.

baby

dzieki za takie mile wiadomosci,chyba wszystkie sie uciesza ze ich obiekt westchnien znowu zagosci na ekranach

pozdrawiam

baby

Na pewno ten filmik obejrzę, ale i tak najbardziej mi zależy na "Beowulfie & Gredelu", po prostu uwielbiam filmy o wojownikach, szczególnie jeśli takiego wojownika gra Gerard.
Jak będziesz coś wiedziała, koniecznie pisz, bo jeszcze trochę i zwariuję:-)
Pozdrawiam:-)

baby

Gerry jest tam bramkarzem i rzuca się za piłką jak pies za kością . charakteryzatorzy zrobili go na młodszego no i ta fryzura .
ale Gerry wszędzie jest Gerrym Butlerem i nic tego nie zmieni.


http://celtic-hearts.com/coppermine/displayimage.php?pos=-1713 [celtic-hearts.com/coppe ...]

baby

Gerry nawet brudasek i spocony wygląda bardzo sexy i jak nie wybrać go najbardziej atrakcyjnym mężczyzną.

http://celtic-hearts.com/gallery/gallery.htm [celtic-hearts.com/galle ...]

jessica_6

chodzi mi o zdjęcia a Atylli


http://celtic-hearts.com/coppermine/displayimage.php?pos=-5113 [celtic-hearts.com/coppe ...]

jessica_6

trafic w objecia takiego faceta...super!!!!!
pomazyc mozna...

pozdrawiam

violettas1

no nie? świetny jest.patrzyłaś na zdjęcie co?
mam też inne też wygląda tam jak młody bóg -facet jest pociągający nie.

pozdrawiam.

jessica_6

ogladalam i sie bardzo rozmarzylam...tylko to mi pozostalo hihihi
cialo smakowite....mniam....

pozdrowionka

violettas1

Jak marzyć to o kimś naprawdę godnym uwagi .
A ON jest godny uwagi.dla mnie żaden facet na świecie nie może być porównany do Gerrego,ON jest jedyny w swoim rodzaju -gwiazda. trzeba mieć w życiu jakąś gwiazdkę na którą będzie się patrzeć i podziwiać.tylko patrzeć i podziwiać.

pozdrawiam

jessica_6

wiesz, ale ja troszke zaluje ze moge tylko patrzec i podziwiac, milo by bylo spotkac go choc na chwilke,
coz pozostaje jedynie czekac az zagra w kolejnym filmie i tam bedzie mozna podziwiac jego samego jak i jego kunszt aktorski...

pozdrawiam

ps.odezwij sie na moje gg

violettas1

O spotkać GO to byloby cudowne , uścisnąć mu dłoń.
Ale tak wogóle to możemy tylko na niego patrzeć




ps.będę wieczoerm na gg.
pozdrawiam.

jessica_6

powiem krotko, dobrze ze mozemy chociaz na niego popatrzec...
tylko tyle i...az tyle

violettas1

No własnie, co z tym Beowulfem? Tak strasznie chcę zobaczyc ten film a nie ma go ani w kinach ani w necie ;( A widziałyście Linię Czasu? Tam też jest superseksowny. Moja ulubiona scena to ta w łódce z tą Francuzką, mniam!

spin_girl

mam "Time Line" i to prawda że Gerry fajnie tam wygląda -te jego rozczochrane włosy i uśmiech rozwalający.
tak ta scena na rzece jest fajna -ale początku kiedy się przebiera też jest fajna -wygląda tam tak potężnie i cały film potem można sobie wyobrażać że tam pod tymi szmatami jest takie ciało .
ale się czepiłyśmy tego ciała a przecież jego właściel jest też świetnym aktorem-potrafi zagrać wszystko ,każde emocje i bardzo dobrze mu to wychodzi.jak pooglądacie "the jury" z jego udziałem to zobaczycie ,facet potrafi być bardzo przekonywujący.a jak płacze to aż się serce ściska (dobrze że to udawane)a on to jakoś tak robi ......
płaczący facet jest śmieszny trochę ,ale ON wygląda tak słodko - biedactwo.

jessica_6

ja tez niedawno ogladalam linie czasu...alez smakowity z niego kasek(oczywiscie z gerarda),faktycznie skupilysmy sie troszke na jego cielesnej powloce,ale mysle ze tez wychwalalysmy jego talent aktorski spiew wrazliwosc itd.

coz zrobic, facet niezly jest,wiec go podziwiamy,za wszystko...!!!!

violettas1

I RACJA
on jest i będzie takim trochę ideałem mężczyzny dla nas.
nas fanek nigdy nie skrzywdzi , chyba tylko tym jakby przestał grać w filmach.
Dobrze że jest taki Gerard Butler który (przynajmniej mnie ) odrywa od codziennej szarej rzeczywistości -oglądając jego filmy słuchając muzyki z "upiora" (na słuchawkach na full)zapominam o zmęczeniu siedzę i jestem w innym świecie.czasem to bardzo potrzebne - a przy nim jest tak miło....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones